שלטי קיר ענקיים

חברת סקר גרופ מתמחה בתחום שילוט קירות ענק. בבעלות החברה זיכיונות רבים לפרסום על גבי קירות בערים תל אביב, רמת גן, חולון, חיפה, ירושלים, ראשון לציון, ואילת.

כאחת המובילות בתחום, החברה יוזמת ומלווה פעילויות בתחום שיפוץ בניינים או כיסוי קירות לנוי,  מכלול הפעילות כולל תכנון תוכניות בניין, הקמת הפיגומים, אישורי עירייה וכל הנדרש לשיפוץ…

בשנים האחרונות חברת סקר (בשיתוף לקוחותיה ומשרדי פרסום שונים) הוסיפה טכנולוגיה ואפקטים מיוחדים לשלטים – המשתלבים בתוך שלטי הקיר כגון: תאורת לד, ואפקטים של נורות ומסכים היוצרים מימד נוסף לשלטים ביום ובלילה ומגדילים את אימפקט הפרסום.

במסגרת הזיכיונות המוכרים לפרסום על קירות ניתן למנות את קירות ״כוכב הצפון״, בית "תרבות לעם" בנתיבי איילון וקיר מלון לאונרדו (שרתון מוריה) בטיילת אילת.

 

פרויקטים בפרסום על שלטי קירשלטי קיר ומסכים לחלונות ראווה

לקוחות רבים פורסמו על קירות בניינים אלה ואחרים, ביניהם:- ה.שטרן, סמסונג, סוני, נספרסו, רולקס, יקבי רמת הגולן, הומספלייס, בזק, אסתי לאודר, גולן טלקום, קדס, ורדינון, הוניגמן, גאפ, רולקס, סודה סטרים, נעלי נמרוד, ד"ר אלמן, יבואני רכב, ג.ר.א.ס, יין בעיר, צומת-ספרים, קסטיאל, לקוחות מתחום הנדל"ן, דוגמת, סקאי טאור, רייסדור, חריד, גינדי, פארק בבלי, גיא & דורן לוי, אור בבלי, משקאות דוגמת, פרימור, הייניקן (טמפו), הר חרמון (יקבי רמת הגולן), גלנפידיך (בית הכרם), השקות לסרטי קולנוע  ועוד…

כפועל יוצא מהפעילות, החברה מתמחה גם בהפקות דפוס דיגיטלי ענק ועוסקת בהדפסה והתקנה גם עבור לקוחות פרטיים. החברה מתפעלת עבורם את הפרסום על גבי קירותיהם, כמו פלאפון והוניגמן, קניון מול הים אילת ועוד…

החברה מטפלת בכל התחומים הקשורים לקירות הבניינים, מההדפסה עצמה (על בד רשת, שמשונית, קנבס או שלט פנפלקס לדוגמא), דרך ההתקנה (בסולמות, מנופים, סנפלינג או בשימוש באלמנטים מותאמים לשטח).

 

נספרסו - סקר גרופ - אמנות השילוט

שילוט פנים לחנויות – מסך לחלון ראווה ומסכי תלת מימד

הפקות שילוט קירות הינם בכל הגדלים משלטי פנים בתוך חנויות ולחלונות ראווה, דרך קירות למפעלים ושלטי אותיות תלת מימד ועד שלטי ענק על קירות ובניינים.

ליווי הנדסי משולב בכל התהליך (על ידי מהנדס קונסטרוקציה), כולל בדיקה לפני ההקמה ואחריה ואישורים מתאימים.

תאורה – כל הבניינים המטופלים על ידנו מוארים ובהפקות החיצוניות, ניתן להשתמש בשירותנו לצורך התקנת תאורה, כולל תכנון של מהנדס תאורה לעניין זה.

 

 

 

 

 

ניווט מהיר: ל-שילוט קירות בניינים

קיר פיבקו – נתיבי איילון
קיר פרסום פרימיום – שכ' כוכב הצפון תל-אביב – ש"י עגנון לכיוון מזרח
קיר פרסום פרימיום – שכ' כוכב הצפון תל-אביב – ש"י עגנון לכיוון מערב
קיר תרבות לעם
קיר לאונרדו טיילת אילת
קיר כניסה – ירושלים

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram