שילוט בניינים: על מיתוג ושילוט קירות מנצח

18 ביולי 2015

משילוט קירות ועד מסכי לד לפרסום במגוון דגמים וגדלים, משילוט על בניינים ועד הפקות דפוס דיגיטליות איכותיות, חברת סקר גרופ היא הכתובת המובילה בארץ במגוון תחומים בענף הפרסום. אנחנו מביאים לארץ בשורה חדשה עם מגוון מסכי לד איכותיים ומתקדמים, שמשמשים את לקוחותינו לפרסום חוצות, פרסום באולמות תצוגה, הקרנת סרטים ומופעים ועוד. אנחנו מייצרים שלטי פרסום איכותיים ומתקדמים המהווים שילוט קירות בולט בשטח, שאי אפשר לפספס. אנחנו מציעים מבחר גדול של מוצרי פרסום דיגיטליים מותאמים אישית לכל לקוח ולקוח. יצירתיות, איכות וטכנולוגיה מתקדמת מלווים אותנו לכל אורך הדרך ומאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו את המוצרים המתקדמים ביותר בתחום הפרסום.

 

מה תמצאו אצלנו?

מערכות מדיה מתקדמות לפרסום:

אנחנו מספקים ללקוחותינו בכל רחבי הארץ, ביניהן חברות מובילות במשק הישראלי, מערכות מדיה מתקדמות ומגוון מסכים בגדלים שונים. בין היתר אנחנו אחראיים על תצוגות פרסום על גבי מסכי ענק, שהמוכרות ביותר ביניהן מוצגות לכל מי שחולף על פני הבתים הגבוהים ביציאה מתל אביב על דרך איילון, ליד קניון הזהב בראשון לציון ובאצטדיונים גדולים כמו בלומפילד.

המסך של סקר גרופ משדר באיכות גבוהה וברזולוציה הטובה ביותר שתמצאו בישראל והוא מתאים לכל מי שרוצה להעביר מסרים שיווקיים, לפרסום קמפיינים, להקרנת הופעות חיות וסרטים, שידורי ספורט, אולמות תצוגה ועוד.תצוגות פרסום מגוונות - שלטי קיר בבניינים

פרסום על גבי קירות:

חברתנו מתמחה בפרסום על קירות ענק. סקר גרופ מפרסמת על קירות בניינים המוצבים באזור תל אביב, ביניהם קירות כוכב הצפון בצפון תל אביב ובית תרבות לעם. אנחנו מתמחים בהקמה, בנייה והתקנה של שלטי הענק על גבי הקירות ודואגים לכל אורך זמן הפרסום שהמסר יעבור בצורה האיכותית והטובה ביותר.

הדפסה דיגיטלית של מוצרי פרסום:

חברת סקר גרופ עובדת לצד משרדי פרסום מובילים, חברות אופנה, רשתות שיווק וחברות מתחומים נוספים ומייצרת עבורם הדפסה דיגיטלית של שילוט ומוצרי פרסום שונים. אנחנו דואגים לייצור, הפקה והקמה של כל סוגי השלטים ודואגים לתחזוקה השוטפת לכל אורך זמן הפרסום.

מקצוענות, ניסיון של שנים, איכות בלי פשרות ושירות שלא תקבלו בשום מקום אחר

לצד שלל המוצרים שאנחנו מציעים ללקוחותינו בכל רחבי הארץ, אנחנו חורטים על דגלנו ערכים של מקצוענות, ניסיון שבא לידי ביטוי בפיתוח, ביוזמה וביצירתיות של שנים, בשיווק של מוצרים באיכות הגבוהה ביותר ובסטנדרטים הכי מחמירים, עם תהליך בקרת איכות שלא פוסק לרגע.

לצד כל אלו אנחנו מזמינים את לקוחותינו להנות מהשירות הטוב ביותר, יעיל ומהיר ככל האפשר וזמינות כמעט בכל שעות היממה. אנחנו כאן כדי לוודא שהפרסום שלכם עובד, בכל מקום ועל כל מסך.

אם אתם מחפשים מסכי לד לכל צרכי הפרסום, בכל הגדלים ואם אתם רוצים להנות משפע של מוצרי פרסום מתקדמים, איכותיים וללא תחרות בענף, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולהנות מכל הערכים שעליהם מושתתת חברת סקר גרופ.

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram