קיר תרבות לעם

קיר פרסום – תרבות לעם

על קיר הבניין המיתולוגי של "תרבות לעם" בין מחלף לה גווארדיה ומחלף השלום מוצבים לאורך כל ימות השנה שלטי פרסום של החברות המובילות בארץ. בין אם מדובר בקמפיין אופנה מצליח או במוצר סלולרי חדש, אלו מודעות פרסום שנצפות מדי יום על ידי 750 אלף אנשים שחולפים על פני הקיר המפורסם ומקבלים חשיפה ישירה למסר השיווקי. על הקיר הזה, כמו על מספר קירות איכותיים ובולטים אחרים בתל אביב, באילת ובירושלים, אחראית חברת סקר גרופ.

הזדמנות לחשיפה יומיומית למאות אלפי אנשים

בין מחלף לה גווארדיה ומחלף השלום חולפים מדי יום מאות אלפי אנשים שנכנסים ויוצאים מהעיר תל אביב במכוניות הפרטיות שלהם, עומדים בפקקים המעצבנים אך היעילים לחשיפה זו או נוסעים בתחבורה הציבורית שחולפת ליד הפינה המרכזית הזו. כל אחד מהם הוא עוד אדם שרואה את הפרסום שמופיע על גבי קיר תרבות לעם.

אנחנו ב"סקר גרופ" מאפשרים ללקוחותינו – משרדי פרסום, חברות אופנה מובילות, מותגים צרכניים מסוגים שונים ורשתות שיווק גדולות וקטנות להנות מהזדמנות להגיע לכל אחד ממאות אלפי האנשים הללו באמצעות שילוט דיגיטלי באיכות הגבוהה ביותר שיש.

הפרסום על גבי הקיר עובד! איך? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם צעד אחר צעד

כאחת החברות המובילות בארץ בתחום הפרסום, חברת סקר גרופ אוחזת בניסיון רב בתחום השיווק והפרסום להמונים. אנחנו מלווים במשך שנים את החברות המובילות במשק הישראלי ויוצרים עבורם הזדמנויות פרסום אפקטיבי באמצעות שילוט דיגיטלי ומוצרי פרסום איכותיים, בין היתר גם פרסום על גבי קירות הממוקמים בנקודות אסטרטגיות.

הפרסום על גבי קירות אלו עובד. כולנו זוכרים קמפיינים גדולים שקישטו את הבניינים הגבוהים מעל איילון ויצרו באזז שנמשך שבועות ארוכים, כאשר החשיפה עצמה הגיעה למימדים עצומים.

שילוט על גבי בניינים יוצר עבורך חשיפה מיידית לאלפי אנשים בכל רגע וכשמדובר בנקודה בולטת כמו קיר פרסום תרבות לעם, ההימור משתלם. אנחנו ב"סקר גרופ" מלווים את לקוחותינו משלב הרעיון, דרך הדפסת שלטים דיגיטליים איכותיים ועד להצבתם על גבי הקירות החשופים. אנחנו עובדים לצד הלקוחות שלנו ואיתם כדי להביא לתוצאות הטובות ביותר – חשיפה גדולה ככל האפשר למוצר או לשירות שהם מציעים.

קמפיין שעובד בשבילך בכל שעות היום

בזכות מערכות טכנולוגיית לד מתקדמות ותאורה סביבתית שפועלת גם בלילה, הפרסום לא נפסק כשאתה הולך לישון. השלטים שמוצבים על גבי הקירות בולטים בשטח בכל שעות היממה ולכן החשיפה אינה נגמרת.

אם גם אתם רוצים להנות מפרסום שעובד בשבילכם לאורך כל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע ונחשף כל הזמן למאות אלפי אנשים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. אנחנו נדאג ללוות אתכם בתהליך התכנון וההפקה של שלטי הפרסום, נדאג להתקנה מקצועית ואיכותית ונהיה שם לכל צורך או עניין.

קיר פרסום תרבות לעם הוא המקום הנכון לכל קמפיין פרסומי, מעל גגות תל אביב ומול 750000 איש שעוברים במקום מדי יום. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר ותתחילו ליצור חשיפה אפקטיבית!

קיר "תרבות לעם" בין מחלף לה-גווארדיה למחלף השלום

חשיפה גבוהה ליותר מ-750,000 צופים (OTS – Opportunity To See) מדי יום

צפה בגלריה

שלט קיר על בניין תרבות לעם – לנוסעים צפונה בנתיבי איילון (לה גווארדיה – השלום)

חשיפה גבוהה למאות אלפי כלי רכב ביממה.

צפה בגלריה

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram