שלטי לד לחנויות ואולמות תצוגה

שלטי לדים מתקדמים מותאמים להצבה בתנאי פנים בחנויות ורשתות שיווק

מסכי לדים לאולמות תצוגה

מסכי לד הם הפתרון הטוב ביותר להעברת מסרים שיווקיים ייחודיים, קבועים או זמניים, ללקוחות שלכם, אשר מגיעים לאולמות התצוגה ורוצים להכיר מקרוב את המוצרים, השירותים והאפשרויות שאתם מציעים להם.

חברת סקר גרופ מתמחה בייצור ושיווק של מסכי לד מותאמים להצבה בחנויות ומרכזי קניות, אשר יוצרים שגרה של פרסום מתקדם, אפקטיבי וקולע ומציעה לכם להנות משפע של אפשרויות הקרנה ותצוגה בתוך החנות או האולם.

מהם היתרונות של מסכי הלד בתוך ומחוץ לאולמות תצוגה ואילו סוגים של מסכים פנים כדאי לבחור לתצוגה שלכם? המומחים של סקר גרופ הם הכתובת הטובה ביותר לכל התשובות.

תצוגה חדה ומלאה חיות של מסרים שיווקיים

היתרונות של תצוגת שלטי לדים בכל אולם תצוגה הם ברורים מאד, ממש כמו התמונה הנשקפת מהם. כאשר מציבים מסך LED עם איכויות הקרנה גבוהות, צבעים חזקים ובהירות, המסר שלכם עובר בצורה חלקה מבלי שתתאמצו.

כל קמפיין עולה ומוקרן על המסך בצורה הברורה ביותר, מול הלקוח שמגיע אל אולם התצוגה ויכול להתרשם מהמוצרים והשירותים שלכם. המסך יוצר פרסום מתקדם, דינמי, משתנה לפי הצורך וקולע בדיוק לצרכי המפרסם, שבכל פעם מחדש יכול להציג מול אורחי האולם את המוצרים והשירותים גם באופן דיגיטלי.

 

אפשרות לשנות את תכני הפרסום בכל פעם מחדש

בניגוד לשילוט סטטי פרסומי או להדפסת חומרים פרסומיים על נייר, מסכי לד מסייעים לכם לשמור על רמת עדכון גבוהה של התכנים הפרסומיים שלכם, מבלי להשקיע כסף נוסף על הדפסה והפקה של חומרים אלו. כל מה שצריך הוא להחליף את תצוגת התוכן על גבי המסכים, דבר שניתן לעשות באמצעות מערכת ניהול תוכן איכותית ומתקדמת של המסכים שלנו.

הדינמיות הזו הופכת את אולם התצוגה שלכם לאטרקטיבי יותר. בכל זמן ניתן להחליף את המסר ולהקרין מסר חדש בתצוגה חיה, איכותית וחדה מאד – מה שהופך גם את המסר שלכם לחי יותר, איכותי יותר, חד יותר.

מגוון גדול של מסכי פנים וחוץ לכל חלל התצוגה

המגוון הגדול של דגמים, גדלים וצורות של מסכי לד המשווקים על ידינו, מאפשר לכל בעל אולם תצוגה ליצור באמצעות המסכים מקום שמרגיש חי ומשתנה כל הזמן.

מסכים גדולים, מסכים קטנים, מסכים עגולים ומרובעים, מסכי תלת מימד ענקיים או מסכי פנים קטנים יותר, כל אחד מאלו יכול להתאים לאולמות תצוגה. באמצעות המבחר כל בעל אולם תצוגה יכול ליצור שטחי פרסום דינמיים בתוך חלל התצוגה וגם מחוצה לו ולהקרין עליהם קמפיינים פרסומיים, תמונות מוצרים, מסרים שיווקיים וכל דבר אחר שהוא רוצה, בלי שום מגבלה.

כל סוגי המסכים במקום אחד שבו קדמה, איכות ופונקציונליות מביאים לכם תוצאות בשטח

חברת סקר גרופ היא החברה המובילה בתחום המסכים בישראל, עם פרויקטים גדולים בכל רחבי הארץ. אולמות התצוגה שכבר נהנים ממסכי ושלטי הלד המתקדמים שלנו יכולים בכל רגע נתון לשנות את המסר הפרסומי, הקמפיין או התצוגה על המסכים.

אנחנו דואגים בכל פעם מחדש להציע ללקוחותינו את המבחר הגדול ביותר של מסכים לאולמות תצוגה, במגוון גדלים ודגמים שונים. המכנה המשותף של כל מסכי הלד שאנחנו משווקים: קדמה, איכות ופונקציונליות – שיביאו לאולם התצוגה שלכם אפשרויות פרסום יצירתיות, חדשות ומתקדמות.

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram