מיתוג מחסומים בקניונים

כל אחד או אחת מאיתנו מוצפים כל הזמן במסרים פרסומיים, אנחנו רואים אותם בחלונות הראווה, מעל הרמזורים, בשלטי חוצות ענקיים, על קירות בניינים ובאמצעות מסכי לד ענקיים המציגים קמפיינים מתחלפים.

אבל יש גם דרך אחרת, עדינה יותר, להציג מוטו, סיסמה שיווקית או מבצע חדש במקום שאליו כולנו באים כדי להוציא כסף ולקנות. הדפסה על גבי מחסומים היא דרך פשוטה, נגישה וקולעת ליצור מיתוג אחיד ולהביא מסר פרסומי מהיר אל הקהל הרחב, עם חשיפה גדולה לאורך כל שעות היום.

מה זה מיתוג מחסומים?

מיתוג פירושו הדפסה של שילוט מותאם לגודל המחסום הניצב בכניסה לקניון והתקנתו על גבי המחסום. השילוט יכול לכלול את לוגו החברה, הסיסמה השיווקית האחרונה שלה או הצעה למבצע מפתה או כל דבר אחר שהלקוח רוצה.

הנהלת הקניון יכולה להקצות זמן פרסום לחברות שונות בתוך הקניון, מרשת הסופרמרקטים שנמצאת בתוך המתחם או מותג האופנה הפופולרי שכולם באים בשבילו עד לקניון או פשוט לשמור על מיתוג של הקניון עצמו. האפשרויות הן למעשה בלתי מוגבלות.

פשוט אבל מגוון ומשתנה כל הזמן

למרות שמדובר בתהליך מיתוג די פשוט ובמוצר שהוא קטן וכביכול סטנדרטי, עדיין אפשר לחשוב מחוץ לקופסה ולהשתמש במחסומים שעומדים לפני אלפי רכבים בכל יום לחשיפה מקסימלית. ממיתוג באמצעות שילוט מוגבה, שהופך את המחסום לבולט אפילו עוד יותר ועד לשימוש בצבעים בולטים או בלוגו החברה, אפשר לעשות הכל.

התהליך מתבצע באמצעות דפוס דיגיטלי ויצירת שילוט שמולבש על גבי המחסום, כאשר השילוט מותאם לכל מחסום לפי הגודל, הרוחב שלו והגובה. בנוסף, מדובר בתהליך שאפשר לשנות ולכן כל הזמן אפשר לגוון, להחליף את המסרים ולשנות את המיתוג בהתאם לצורך.

חשיפה מהירה לאלפי אנשים בכל יום

למרות שמדובר באביזר שכולנו מכירים ובדרך כלל לוקחים מאליו, מיתוג מחסומים הופך את המחסום הפשוט לכלי שיווקי מדהים. בכל יום עוברים לפני המחסום אל תוך הקניון ומחוצה לו אלפי אנשים שמגיעים לקניון כדי לקנות ולבלות. באמצעות מיתוג פשוט על גבי המחסום אפשר לפתוח להם צוהר להכרות עם חברה חדשה, חנות שנפתחה, מבצע חדש או פעילות מיוחדת לחג, או פשוט לאחל חג שמח מהנהלת הקניון.

היתרון הגדול של השיטה היא שאנחנו מנצלים דברים שכבר קיימים בסביבה, כדי ליצור עוד אמצעי שיווקי שעובד בשבילנו. השיטה הזו מתאימה לקניונים אבל לכל מקום אחר שבו יש מחסום לפני מקום שמציע שירותים ומוצרים לאנשים.

רוצים להנות ממיתוג איכותי של מחסומים?

אנחנו בחברת סקר גרופ מתמחים במיתוג של מוצרי פרסום מכל הסוגים, בין אם מדובר במחסומים בכניסה לקניונים או בשילוט על גבי בניינים, מסכי לד ענקיים או שילוט פנים אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בתהליך המיתוג, ההדפסה וההתקנה.

אם ברשותכם מתחם ובו מחסומים, צרו איתנו קשר ונהפוך אותם לכלי שיווקי מצויין עבורכם, שייצור תוצאות מורגשות בשטח.

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram