בקרת איכות למסכי לד

בקרת איכות (QA) מסכי לד

בעידן שבו התחרות גדולה כמעט בכל ענף במשק, הפרטים הקטנים אך החשובים מבדילים בין מוצר למוצר ויוצרים מובילים לצד כאלו שמנסים לחקות אותם. בקרת איכות היא חלק חשוב מאד מתהליך הייצור של כל מוצר והיא מה שמבדיל בין מוצר איכותי שמביא איתו מקצוענות, קדמה ואחריות ובין מוצר שרכישתו עשויה לעורר לא מעט בעיות.

מסכי הלד של סקר גרופ נארזים בקופסאותיהם או מותקנים על גבי קירות הבניינים או בצמתי הרחוב רק לאחר שעברו תהליך בקרת איכות מוקפד על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון ובאמצעות מכשור מתקדם. בזכות התהליך החשוב הזה יכולים להציע שלל מסכי תלת מימד, מסכי לד ושלטי פרסום דינמיים ברמה הגבוהה ביותר בשוק.

למה תהליך בקרת איכות חשוב כל כך?

תהליך בקרת האיכות כולל לא מעט בדיקות שמאפשרות לנו לדעת שהמסך שמגיע אל הלקוח הוא במצב הטוב ביותר ויוכל לספק את הצרכים שלו בצורה הכי איכותית שאפשר.

אנחנו מבצעים בדיקות כמו Assurance Quality Image בדיקת איכות שכוללת סקירה מקיפה של יכולות ההקרנה ואיכות התמונה בכל מסך ובכל מערכת.

גם אם מדובר בייצור מסכים קטנים שנראים לנו טריוויאליים וגם במהלך ייצור מסכי ענק, בקרת האיכות דואגת שכל פרט יהיה מדוייק וייצור את חוויית ההקרנה הטובה ביותר שניתן. בין אם מדובר בבדיקת הרזולוציה, תיקון פיקסלים עם בעיות, בדיקת בהירות וקונטרסט תמונה ובדיקה סופית של המערכת כולה לאחר שהסתיימו כל שלבי הייצור, אנחנו חייבים להיות בטוחים שהמוצר נבדק ונמצא תקין.

בדיקת Assurance Quality היא אמת המידה שלנו לדעת שכל מסך שיוצא מהמפעל מוכן לשיווק ומותאם בדיוק לצרכי הלקוחות שלנו – שדורשים איכות, דיוק וחוויית צפייה מעולה בכל מקום שבו מותקן המסך.

איך זה קורה?

בדיקת איכות היא חלק בלתי נפרד מתהליך הייצור של כל מסך ומסך ולמעשה של כל מוצר שאנחנו משווקים ללקוחותינו.

במהלך תהליך הייצור, לאחר כל שלב, אנחנו בודקים היטב באמצעות אנשי מקצוע מיומנים את המסכים, דואגים לבצע את כל הבדיקות המקדימות תוך כדי תהליך הייצור וכמובן, יוצרים שגרה קבועה של בקרת איכות גם לאחר שהמסך יוצר. אנחנו מעבירים את המסכים סדרה מקיפה של בדיקות כדי לדעת שהרזולוציה, הצבעים, הסאונד, איכות ההקרנה, הפיקסלים וכל שאר הנתונים שהופכים את מסכי הלד לאיכותיים כל כך מתקיימים ברמה הגבוהה ביותר.

על בדיקת האיכות מופקד צוות מיומן, עם שנים של ניסיון בתחום הבקרה אשר מכיר את תהליכי ייצור מסכי לד באופן מקיף.

בסקר גרופ איכות היא לא מילה גסה, היא המילה החשובה ביותר!

זו לא קלישאה, איכות היא באמת מילה חשובה. אנחנו ב"סקר גרופ" משווקים ללקוחותינו רק מוצרים שעברו בקרת איכות מוקפדת על ידי אנשי מקצוע מיומנים, שמשתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כדי לוודא שכל מוצר עובד בדיוק כמו שהוא צריך.

כדי להנות מחוויית משתמש נוחה ואיכותית, מתנאי צפייה מושלמים ומהפעלה קלה ונוחה של כל מסך ומסך שיוצא מהמפעל אנחנו שמים דגש תמיד, בלי פשרות על בדיקת איכות מקצועית ואמינה.

כל מוצר, ממסכי פרסום קטנים ועד מסכי תלת מימד גדולים עובר תהליך של בקרת איכות – כדי שנוכל לספק לכם את המוצרים הטובים ביותר בשוק.

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram