מסך לד ענק – קניון הזהב ראשון לציון 2011

חברת סקר גרופ הקימה בקניון הזהב החדש בראשון לציון את אחד ממיזמי הפרסום המרתקים שהוקמו בישראל. מסך לד ענק בשטח של 250 מטרים רבועים, כמו בטיימס סקוור בניו יורק או בלאס וגאס.

סקר גרופ הוקמה בשנת 2005 על ידי אשר דמבה ואלון סקר והיא החברה המובילה בישראל בתחום הפרסום בחניוני קניונים – כמו קניוני עזריאלי, שבעת הכוכבים, רננים ואחרים. בין המפרסמים הבולטים ניתן למצוא את חברת בזק  H STERN, ורדינון, אורנג', GAP ועוד… החברה מתמחה גם בהפקות בתחום דפוס דיגיטלי, כשבין לקוחותיה עיריית תל אביב – יפו, פלאפון ורשתות שיווק שונות, תחום נוסף שהחברה מובילה בו הוא הקמה, ייצור ושיווק של שלטי פרסום על קירות בניינים. בין היתר בבעלותה הזיכיון לפרסום על קירות בניין פיבקו באיילון ומלון שרתון בטיילת אילת.

חברת סקר גרופ בע"מ, המתמחה במתן שירותי פרסום מתקדמים, שיווק והקמת מערכות מדיה ומסכים מתקדמים, עושה היסטוריה ומשיקה את מסך ה- LED הגדול בישראל, במזרח התיכון ובאירופה. בעולם כולו מסכים בודדים בגודל כזה.

הפרויקט הייחודי הינו צעד משמעותי קדימה לחברה בפרט ולענף הפרסום כולו. מסך לד ענק וייחודי בגודל של 250 מטרים רבועים. אלא שלא רק הגודל קובע, המסך של סקר גרופ משדר באיכות High Definition, וככזה הוא אינו מוגבל לשידור פרסומות בלבד וניתן לשדר על המסך גם הופעות חיות, סרטים, תוכניות טלוויזיה ושידורי ספורט, כשהתוכנית לעתיד היא להפוך את המתחם כולו, מעת לעת, לדרייב אין מהגדולים בעולם, תוך כדי מתן אפשרות לשמע על ידי טכנולוגיית הבלוטות' בסמארטפונים.

העבודה על הפרויקט היתה מורכבת ומאתגרת, כשעלות הבאת המסך והפעלתו נאמדת בכ – עשרה מיליון ש"ח. לצורך הפרויקט בעלי החברה הגיעו לסין, ליצרן המתמחה בייצור מסכי לד באיכות מהגבוהות בעולם ויחד עם היצרן תיכננו את  מבנה המסך והתאמתו לגודל העצום. כשבשונה מהמסכים הרגילים, המסך של סקר גרופ בקניון הזהב החדש מתאים לכל תנאי מזג האוויר ולכל תנאי התאורה, עם הפעלה מותאמת חיישנים לשעות השמש.

צוות הקמה מיוחד, עבד לילות כימים, כולל כחודש הכנות לפני הגעת המסך לארץ. צוות העובדים, שמנה עשרות אנשים, כולל מסגרים, מומחים לעבודה ולהתקנה בגובה, מנופאים, מומחים להרמת משאות כבדים ומפעילי ציוד הנדסי, הגיעו במיוחד לאתר, בכדי להקים את הפרויקט המורכב הזה. ואז,…. כשהכל הסתיים הגיע רגע ההפעלה.

זהו. הושלם. מסך הטלוויזיה הענק של חברת סקר גרופ כבר נושם, חי וקיים. את המסך הזה אי אפשר לפספס מכל כיוון באזור.

כקוריוז, טייסים ונוסעים הממריאים מנתב"ג, רואים את המסך בבירור, כמו מסך פלזמה בסלון…

מהיום סקר גרופ מפעילה ומשווקת את המסך הגדול ביותר במזרח התיכון ובאירופה, המוצב על הקניון הגדול ביותר בארץ.

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram