ייצור שלטים ומסכי לד

מסכי לד הם ללא ספק מוצרים רגישים, שצריכים להיות מיוצרים בתנאים מוקפדים, במפעל מקצועי ואמין ככל האפשר. רק כך הם יוכלו לספק לנו תמונה חדה, תנועה ודינמיות ומערכת הפעלה נוחה לתפעול. מסכי לד נחלקים היום לאינספור סוגים ושימושים שונים, בין אם מדובר במסכי פנים קטנים, ייצור מסכי לפרסום חוצות או מסכים גדולים לאיצטדיונים ולמקומות ענקיים.

חברת סקר גרופ מקפידה שכל מסך ומסך ייוצר בצורה האחראית, המקצועית והאמינה ביותר, במפעל מסודר שבו כל מוצר עובר בקרת איכות מדי יום. רק כך אנחנו יכולים להביא ללקוחות שלנו את סדרת המסכים המגוונת והאיכותית בארץ.

 

קצת על תהליך ייצור השלטים

ייצור שלטי לד הוא תהליך מורכב שכולל כמה וכמה שלבים שונים. הוא מתחיל מייצור של שני חלקי הזכוכית המרכיבים את המסך והופכים אותו לאיכותי מאד – TFT ו-CF. תהליך הייצור של מסכים אלו מבוסס על מנגנון טכנולוגי שנקרא פוטוליתוגרפיה, הדפסה איטית ומוקפדת של שכבות מוליכים, כאשר הם מופרדים מחלקיקים שונים שיכולים להפריע לאיכות שלהם.

ההדפסה מתבצעת מספר פעמים, שכבה על שכבה – לרוב נדרש ייצור בחמישה שלבים שונים עד שמגיעים לתוצאה הטובה ביותר, שמעניקה לאותם מסכים גדולים או קטנים שאנחנו מכירים מכל פינה ברחוב ומקירות הבניינים הגדולים בתל אביב את האיכויות המצויינות שלהם.

לאחר יצירת שכבות אלו בונים את המודול שממנו למעשה ניצור את המסך. תהליכים הנדסיים מוקפדים מביאים לכך שבסופו של דבר מתקבל מסך שטוח עם רזולוציה מצויינת, שאפשר להקרין עליו סרטים, תמונות, כיתובים וכל דבר אחר. ייצור מסכי פרסום גדולים מאד אורך זמן רב יותר בשל המורכבות והגודל של הפרויקט, אך התהליך הוא זהה גם במקרה הזה.

במהלך תהליך ייצור מסכי LED אנחנו שמים דגש על פרטים כמו רזולוציה איכותית, זמן תגובה מהיר, זוויות צפייה שונות ומשתנות, בהירות התמונה, הקונטרסט האיכותי ביותר שנותן צבע חזק ובולט בשטח, אפשרויות כוונון ושחזור של צבע, בדיקת פיקסלים ועוד נתונים שונים שחייבים להיות חלק מתהליך ייצור שלטים איכותי.

 

בקרת איכות – עקרון חובה של סקר גרופ

לאחר שצוות המפעל סיים את בניית מסך הלד, לא נגמרת החגיגה. אנחנו דואגים לבצע תהליך מוקפד, איטי וחשוב של בקרת איכות על כל מוצר שאמור להגיע ללקוחותינו בכל רחבי הארץ. בקרת איכות דואגת שהמסך ייתן את התוצר והתוצאה הטובים ביותר, יאפשר הקרנה של סרטונים, מסרים שיווקיים, תמונות וטקסט בצורה איכותית במרחק רב, בהתאם לגודלו.

בקרת האיכות דואגת גם לחוויית המשתמש. מסך מסורבל שקשה לתפעל ולהפעיל הוא לא מוצר מומלץ לכל מי שרוצה ליצור פרסום איכותי ויעיל. לכן אנחנו דואגים שמערכת ההפעלה, החיבורים, הכבלים וכל שאר הנתונים יעבדו בצורה הטובה ביותר.

מסכי הלד של סקר גרופ: מהמפעלים הטובים בעולם ועד אליכם, בלי פשרות

את מסכי הלד שאנחנו בונים ומשווקים אנחנו מעבירים דרך תהליך ייצור מוקפד, בלי פשרות. כל מסך שמשווק ללקוחותינו חייב לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר – הן מבחינת הרזולוציה, איכות ההקרנה, הצבעים, הבהירות ושאר המרכיבים שהופכים מסך איכותי ליעיל במיוחד.

בין אם מדובר במסכים גדולים או מסכים קטנים, אנחנו נותנים לכל מסך את מירב תשומת הלב בתהליך מוקפד של ייצור ובקרת איכות מקצועית בלי פשרות.

זה מה שהופך את סקר גרופ לכתובת שלכם למסכי לד איכותיים, טובים ועמידים לאורך זמן.

לחץ לצפייה בשלטי לד לחנויות ואולמות תצוגה

 

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram