הפקות דפוס ושלטים

סקר גרופ בע"מ מתמחה בביצוע הפקות דפוס שונות – דיגטלי, אופסט, משי ועוד…

חברתנו עוסקת בייצור, התקנה ובניית שלטים מסוגים שונים לעסקים, רשתות שיווק, קניונים, שלטים לחנויות ורשויות מקומיות. החברה מתמחה בתחומים שונים של ייצור והקמת שלטי חוצות באמצעות הפקות דפוס דיגיטאלי בפורמט רחב בכל הגדלים וכן יצור שלטים במכונות ענקיות של 5 מ' רוחב.

הדפסות שלטים על מגוון בדים

הדפסה והייצור של השלטים נעשית ישירות על בדים מסוגים שונים, כגון, שמשוניות, קנווס, פאנפלקס, בד רשת PVC, בד דגל, בד סטן ועוד… שלטים מסוגים נוספים  – הדפסות שלטים על חומרים קשיחים דוגמת PVC, קאפה ועוד. כמו כן, החברה מקימה שלטים לעסקים – שלטי כניסה, ניאון, אותיות ומדבקות מיתוג חלונות ראווה בתנאי Indoor ו-Outdoor לפי דרישת הלקוח.

 • הפקות דפוס: דפוס דיגיטלי על כל גווניו INDOOR ו-OUTDOOR אותיות, ניאון, באנרים, שמשוניות בד רשת, דגלים, PVC, שלטי רשת, פאנפלקס, אותיות תלת מימד,אותיות מוארות לד.
 • ייצור: שלטים לעסקים, קירות בניינים, מיתוג חנויות, מותגים ורשתות שיווק.
 • התקנה: סנפלינג, מנוף, סולמות וטכניקות ייחודיות נוספות.
 • סוגי שלטים: רול-אפ, קאפות, שמשוניות, בד רשת 'PVC', 'פאנפלקס', פרספקס, ניאון, אותיות פרספקס תלת-מימד, שלטי לד למסר מתחלף, חיתוך אותיות ממגוון חומרי גלם, שלטי LED בטכנולגיית HD.

 

הדפסות שלטים

הדפסת שלט היא משימה שכל עסק מתמודד איתה. בין אם מדובר בחנות, משרד או מרכז שירות, אנחנו צריכים להיראות מרחוק ולבלוט בשטח בין שלל העסקים בסביבה שלנו. אבל יש הבדל מהותי בין שלט שחשבו עליו ובין שלט שלא השקיעו בהדפסתו מחשבה. שלטים לעסקים הם חלק בלתי נפרד מהמיתוג של העסק ולכן כדאי לדעת במה לבחור.

המומחים של סקר גרופ, מהחברות הותיקות ופורצות הדרך בישראל בתחום השילוט הדיגיטלי, משתפים אותנו בטיפים לבחירת שלט חדש לעסק.

לבחור דפוס איכותי

הדפסות שלטים לבתי עסק חייבות להיות איכותיות. חשוב להקפיד לעבוד רק עם חברות שמציעות הפקות דפוס ברמה גבוהה. היום ברוב החברות משתמשים בדפוס דיגיטלי ויוצרים שלטים תוך הדפסה חדה, נקייה ומדויקת.

אסור להתפשר על הדפסה חובבנית, גם אם המחיר קורץ לכם. בסופו של דבר השלט הוא המראה הישירה של העסק שלכם ושל הדרך שבה אתם מנהלים אותו. לכן, ביחרו לעבוד מול חברה מקצועית, מנוסה ואיכותית.

הקפידו לסגנן ולמתג את השלט

אחרי שבחרתם חברה מקצועית ואמינה, הגיע הזמן לעצב את השלט שלכם. חשוב להשקיע מחשבה בעיצוב השלט ולוודא שכל אחד מהאלמנטים שנכנסים אליו קשור למותג שלכם.

אפשר לשלב בשלט משפט מוטו שקשור למותג, איור או אפילו צילום, אך מומלץ לא להעמיס בפרטים, במיוחד אם מדובר בהדפסת שלטים לעסקים שאמורים לכוון ולהראות איפה נמצא העסק.

התאימו את גודל השלט למיקום ולסוג השימוש בו

הדפסת שלטים לבית העסק כוללת בדרך כלל גם עבודה על שלטי חוץ וגם שלטים קטנים שנתלים בתוך בית העסק. חשוב למדוד ולבדוק היכן כל שלט ייתלה. ככל שתקפידו על מידות מדויקות ועל הצבה במקומות מתוכננים ומדויקים, כך התוצאה תהיה טובה יותר.

אז אילו סוגי שלטים אנחנו מציעים לכם?

חברת סקר גרופ מביאה ארצה מגוון עצום של אפשרויות פרסום לעסק. לצד הדפסת שלטים סטנדרטיים אפשר למצוא אצלנו שילוט דיגיטלי ברמה הגבוהה ביותר.

אנחנו מקימים ומתקינים עבורכם שילוט באמצעות מסכים דיגיטליים, שעליהם תוכלו להקרין כל מסר שיווקי שתרצו. שלטים לעסקים המופעלים באופן דיגיטלי נחשבים היום ליעילים ביותר ומגיעים במגוון גדלים ודגמים.

סוג שילוט צנוע יותר הוא הדפסה על קנווס. זוהי דרך פשוטה ומהירה להכניס צבע למשרד שלכם ולהוסיף אלמנטים לעיצוב החלל. באמצעות גרפיקה פשוטה ועיצוב נגיש אפשר ליצור שלטי פנים, תמונות שמייצגות את בית העסק, אמנות גרפית ומסרים מדוייקים שיכניסו לעסק אופי.

למה לבחור דווקא בסקר גרופ?

חברת סקר גרופ היא כאמור אחת החברות המובילות היום בתחום השילוט בישראל. בין הפרויקטים שביצעה כאן בארץ תמצאו את השלטים המוכרים מכבישי איילון, שילוט ענק בקניונים ואיצטדיונים, שלטים ממותגים עבור בתי העסק והרשתות המובילות בארץ ועוד.

הניסיון הרב, הקדמה הטכנולוגית, ההדפסה האיכותית והמקצוענות חסרת הפשרות – כל אלו מבטיחים שתקבלו בסופו של דבר את המוצר הטוב והיעיל ביותר עבור העסק שלכם.

 

חברת סקר גרופ מייצרת מסכי לד לעסקים ורשתות שיווק למגוון רחב של יישומים

מסכי פוסטר לד, מסכי בילבורדס בכניסות לישובים, מסכים שקופים, מסכי לד לתצוגה, מסכים ענקיים, מסכי רשת, מסכי לד לחלונות ראווה, מסכי LED עגולים לתליה, מסכי לדסקרין לפרסומות באצטדיונים ואולמות ספורט.

חברת סקר גרופ הוקמה ע"י אשר דמבה ואלון סקר בשנת 2005

 

במסגרת פרויקטים שונים עבור עיריית ת"א אנו מפיקים גם את השלט בככר רבין.

במסגרת ההפקה אנו מדפיסים שלט בגודל של כ-420 מ"ר. ההדפסה נעשית על בד רשת PVC עם תפירות, רצועות חיזוק, טבעות גדולות – ע"מ שנוכל לחבר את השלט לקונסטרוקציה הקיימת.

 

ההתקנה נעשית באמצעות מנוף מיוחד וע"י חיבור השלט לקונסטרוקציה באמצעות גומיות מיוחדת. הגומיות מאפשרות לשלט להישאר גמיש במקרה שישנן רוחות (כך שלמעשה השלט אינו נקרע).

צפה בגלריה

מיקום השלט – על גבי חזית קניון מול הים אילת, מותקן שלט מסוג פנפלקס.

אנו מבצעים הפקה של שלט זה. ההפקה כוללת הדפסה על חומר מסוג פנפלקס- חומר המיועד להתקנה בתוך מארז מואר שבו מותקנות נורות ניאון. החומר ממנו עשוי השלט הינו חומר ייחודי אשר בחלק ממנו קיימים חורים עדינים המעבירים את האור מנורות הניאון כלפי חוץ.

 

התקנת השלט נעשית ע"י צוות מומחה באמצעות מנוף מיוחד.

צפה בגלריה

שלטי ענק על קירות בניינים.

על גבי חזית קניון בית הורד גבעתיים – מותקן שלט קיר של חברת פלאפון.

ההדפסה מבוצעת על גבי בד רשת PVC , כולל תפירות, הלחמות ותפירת טבעות מתאימות להתקנה.

 

בנוסף להדפסה אנו מבצעים גם את התקנת השלט באמצעות צוות ייעודי אשר מבצע את ההתקנה ע"י גלישה בסנפלינג ע"י חבלים מותאמים. 

צפה בגלריה

שלט מתחלף טריו – קניון "מול הים" אילת

סוג השלט –  שלט טריו

 

אנו מבצעים את כל שלבי ההפקה של שלט זה. ההפקה כוללת הדפסה על מדבקת ויניל המותאמת לשלטי חוצות, העברה לאילת והתקנה באמצעות מנוף.

צפה בגלריה

במלאות שנה לזכרו של אריק איינשטיין, בשיתוף עם לשכת הדובר של עיריית תל אביב, ביצענו פרויקט מיוחד אשר במסגרתו קישטנו את שד' רוטשילד בסגנון "שירה על הדרך".

במסגרת הפרויקט הדפסנו שירים נבחרים של אריק איינשטיין ע"ג שמשוניות. השלטים הודפסו בגודל של 2*5 מ', כאשר כל שלט נתפר לשלט נוסף ויחד נוצר שלט דו צדדי.

 

ההתקנה נעשתה ע"ג העצים באמצעות מנוף מיוחד. כל השלטים יושרו באמצעים מיוחדים וחוזקו לעצים, תוך כדי תאום עם מחלקת הנוף בעירייה, תוך שמירה על העצים.

צפה בגלריה

הדפסת והתקנת שלט קיר על חזית בית הוניגמן ברח' סלמה בתל-אביב

ההדפסה מבוצעת על גבי בד רשת PVC , כולל תפירות, הלחמות ותפירת טבעות מתאימות להתקנה.

 

בנוסף להדפסה אנו מבצעים גם את התקנת השלט באמצעות צוות ייעודי אשר מבצע את ההתקנה ע"י גלישה בסנפלינג ע"י חבלים מותאמים. 

צפה בגלריה

במסגרת שבוע האמנות בת"א ביצענו הפקה של שלטים בשדרות שאול המלך.

 

ההפקה כללה הדפסה ע"ג שמשונית והתקנה על מתקנים ייחודיים הקיימים בשדרה.

צפה בגלריה

בכניסה לעיריית ת"א ישנה גדר שהוקמה במסגרת עבודות שיפוץ בניין העירייה.

 

אנו ביצענו חיפוי של הגדר באמצעות הדבקת מדבקה מסוג ויניל אשר הסתירה את הגדר.

צפה בגלריה

מיתוג חנות גלידה "לה גופרה" באמצעות הדבקת מדבקות קיר מיוחדת בתוך החנות.

במסגרת הפרויקט הדפסנו מדבקות וניל בהדפסה איטית ומיוחדת ע"מ לקבל מדבקות קיר בהדפסה באיכות גבוה מאוד.

 

את המדבקות הדבקנו על קירות פנים החנות.

צפה בגלריה

לקראת מצעד הגאווה שנערך אחת לשנה, ביצענו חיפוי קיר גבס ברח' קינג ג'ורג'.

 

ההדפסה נעשתה ע"ג שמשוניות כאשר השלטים הותקנו ע"ג קיר הגבס הקיים במקום

צפה בגלריה

עבור בית קפה סקוואלה ביצענו הדפסה והתקנה של שלטים בשטח הקניון.

 

ההדפסה נעשתה על חומר מסוג שמשונית – חומר אטום אשר מתאים לעבודות מסוג זה. את ההתקנה ביצענו באמצעות במת הרמה כאשר השלטים נתלו על תקרת הקניון באמצעות חבלים מיוחדים.

צפה בגלריה

במסגרת שיפוצים שנעשו ע"י עיריית תל אביב ברחבת היכל התרבות, הוקמו גדרות שונות.

 

ע"ג גבי הגדרות התקנו שלטי בגדלים שונים. ההדפסה נעשה על גבי שמשוניות וההתקנה נעשתה באמצעות ברגים מיוחדים אשר חיברו את השמשונית לגדר וכן באמצעות אזיקונים בגדרות נוספות.

צפה בגלריה

לקראת פתיחת שנת הלימודים באוניברסיטת ת"א ביצענו מיתוג וחיפוי של אוהל אשר הוצב באוניברסיטה.

 

במסגרת הפרויקט בנינו קונסטרוקציה מיוחדת מעץ בהתאם למידות האוהל וע"ג הקונסטרוקציה התקנו שלט מסוג שמשונית

צפה בגלריה

במסגרת פרויקט של העירייה, ביצענו חיפוי של משאיות הזבל בתל אביב.

ביצענו הדפסה ע"ג מדבקות ויניל בהתאם למידה של המשאית כאשר ההתקנה נעשתה ע"ג שלטי פח אשר הותקנו ע"ג המשאיות.

צפה בגלריה

שילוט אותיות תלת-מימד עבור עיריית תל אביב

 

מיקום: מרכז לוגיסטי

צפה בגלריה

במסגרת פרויקט סטארט אפ בתל אביב ובשיתוף עם לשכת הדובר של עיריית תל אביב, ביצענו פרויקט מיוחד אשר במסגרתו קישטנו את שד' רוטשילד בסגנון "שירה על הדרך".

במסגרת הפרויקט הדפסנו ע"ג שלטים מסוג שמשונית. השלטים הודפסו בגודל של 2*5 מ', כאשר כל שלט נתפר לשלט נוסף ויחד נוצר שלט דו צדדי.

 

ההתקנה נעשתה ע"ג העצים באמצעות מנוף מיוחד. תוך כדי שמירה על העצים ובתאום עם מחלקת הנוף בעירייה.

צפה בגלריה

לצורך הסרת גדר הכלבייה ביצענו חיפוי של הגדר באמצעות שלטים.

ההדפסה נעשה ע"ג שלטים מסוג שמשניות וההתקנה נעשתה ע"י הברגת השמשונית לגדר

צפה בגלריה

מיתוג חנויות בקניון הנגב – באר שבע טרם פתיחת החנויות. מטרת הפרויקט היתה להסתיר / לכסות קירות של החנויות בקניות טרם פתיחת החנות ע"מ שיוכלו לבצע עבודות בתוך החנות בלי שהעוברים והשבים ירגישו בעבודות המתנהלות בפנים.

כמו כן, חיפוי הקירות נועד ליידע את ציבור הלקוחות על פתיחות עתידיות של החנויות.

במסגרת הפרויקט ביצענו חיפוי של קירות גבס, באמצעות הדבקת מדבקות וניל אשר הודפסו בהתאמה ספציפית לכל חנות וחנות. לצורך ההתקנה, הקירות נצבעו בצבע "בונדל" מיוחד ע"מ שנוכל להדביק את מדבקות הוניל ע"ג הקיר.

 

כמו כן, חלק מההתקנה בוצעה ישירות ע"ג החלון החזיתי של החנות.

צפה בגלריה

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
 • Pinned: 15 Mar 2018
 • Pinned: 15 Mar 2018
 • Pinned: 15 Mar 2018
 • Pinned: 15 Mar 2018
 • Pinned: 15 Mar 2018
 • Pinned: 15 Mar 2018
 • Pinned: 15 Mar 2018
 • Pinned: 15 Mar 2018
 • Pinned: 15 Mar 2018
 • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram