קיר פרימיום שי עגנון

תל אביב – נראה לנוסעים ברח' ש"י עגנון (שכ' כוכב הצפון) מכיוון דרך נמיר / לוי אשכול, לכיוון הרידינג / איבן גבירול / נמל ת"א.

קיר פרימיום – ש"י עגנון

על אחד מצירי התנועה העיקריים של תל אביב, עם נוף ישיר לדרך נמיר ועד רידינג ואבן גבירול, ניצב קיר פרסום חדש של חברת סקר גרופ שעומד להפוך את הקמפיין שלכם להרבה יותר בולט בשטח. המיקום המרכזי והבולט יוצר חשיפה מיידית לעשרות אלפי אנשים ביממה, למעשה לכל מי שחולף בציר התנועה הראשי הזה לאורך היום. הקיר ממוקם על שדרות ש"י עגנון, שבמשך כל שעות היום עמוסות כלי רכב, הולכי רגל ונוסעים בתחבורה הציבורית שחולפת במקום.

למה כדאי לכם לתפוס מקום על קיר פרימיום ש"י עגנון?

הקיר הגדול שניצב בכניסה לשדרות ש"י עגנון הוא שלט הפרסום הכי בולט בנוף התל אביבי. במשך כל שעות היממה צופים בקיר הגדול והבולט הזה עשרות אלפי אנשים שנוסעים במכוניותיהם, יוצאים מהבתים הסמוכים אל הרחובות או פשוט נוסעים באחד מקווי האוטובוס או מוניות השירות שחולפות על פני הקיר.

זהו הלוקיישן הכי נכון להצבת שלט פרסום גדול ואיכותי שיחשוף את המוצר או השירות שלכם לאלפי ישראלים שלא יוכלו להתחמק מהמסר. בעוד שתל אביב רצופה שטחי פרסום גדולים ובולטים בשטח, דווקא ציר התנועה הזה מספק לכם חשיפה גם לקהל נוסף, קהל שאינו תל אביבי ונכנס אל העיר מכיוון צפון. בין אם מדובר במשפחה שמגיעה מחיפה או בלקוח פוטנציאלי שמגיע מהרצליה, כולם רואים את המסר השיווקי שלכם.

איך זה עובד?

כדי לפרסם שילוט קירות בתל אביב צריך להגיע עד לפרטים הקטנים ולחדד אותם. ממיתוג נכון וגרפיקה איכותית ועד להדפסה של שילוט דיגיטלי ברמה הגבוהה ביותר, שיוכל לבלוט בשטח ולהתחרות בכל שלטי הפרסום הנוספים שרואים תושבי תל אביב ומבקריה לאורך כל שעות היום.

אנחנו ב"סקר גרופ" מביאים איתנו חבילה של ניסיון מקצועי, מיומנות והכרות עם שוק הפרסום הישראלי ומלווים אתכם לאורך התהליך, עד להצבת השלט. הצוות המסור והמקצועי של סקר גרופ דואג להתקנת השילוט בצורה הטובה והעמידה ביותר ומפקח על השילוט לאורך כל תקופת הצבתו על גבי הקיר.

התוצאה היא קמפיין איכותי שנחשף לעשרות אלפי אנשים מדי יום ומציב אתכם הכי גבוה שאפשר, תרתי משמע, עם חשיפה גדולה ברמה גבוהה.

שלט אחד על קיר – חסכון משמעותי בעלויות הפרסום

חשוב לדעת – הצבת שילוט דיגיטלי עם הקמפיין שלכם על קיר פרימיום כמו זה שמוצב ברחוב ש"י עגנון מהווה דרך חסכונית לבנות קמפיין מוצלח. עלויות ההדפסה והצבת הקמפיין על גבי הקיר נמוכות מכל קמפיין טלוויזיוני או קמפיין ברדיו. כאן אתם יוצרים חשיפה מיידית, מהירה וקולעת לאלפי אנשים מדי יום, מבלי להתאמץ ומבלי להוציא סכומי עתק על תקציבי פרסום.

אנחנו ב"סקר גרופ" נלווה אתכם לאורך כל הדרך וניתן יד בדרך לחשיפה איכותית, רחבה ובולטת בשטח למוצר או לשירות שלכם.

רוצים להנות מקמפיין מוצלח על קיר פרימיום ש"י עגנון? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לספק לכם פרסום איכותי וממוקד מול עשרות אלפי אנשים מדי יום.

 

חשיפה לעשרות אלפי אנשים ביממה!

– מיקום מרכזי ובולט לעוברים ושווים הנעים בציר ראשי.

– קהל יעד רחב היקף.

צפה בגלריה

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram