קיר פרימיום בכוכב הצפון

קיר פרימיום כוכב הצפון

בתל אביב ברח' ש"י עגנון (שכ' כוכב הצפון) מכיוון הרידינג-איבן גבירול, לכיוון דרך נמי -לוי אשכול.ישנו קיר על אם הדרך, לא סתם קיר, אלא מקום מושלם לפרסם בו כל דבר שאתם רוצים. זהו מקום שלצדו עוברים מדי יום עשרות אלפי אנשים בדרכם אל תוך העיר, כל אחד מהם הוא צופה פוטנציאלי בקמפיין הפרסומי שלכם.

חברת סקר גרופ היא האחראית על מוקד הפרסום הפופולרי הזה. אנחנו מזמינים גם אותך להנות מאפשרויות פרסום גדולות במקום שבו יש חשיפה למאות אלפי אנשים בכל יום.

שילוט על גבי בניינים – מה סוד הקסם?

כולנו נוסעים בנתיבי איילון ומכירים את הבניינים הגבוהים שעליהם נתלות כרזות הפרסום הענקיות של החברות המצליחות בארץ. כל אחד מאיתנו מביט, אפילו לרגע קט, מציץ וקורא את המסר השיווקי. כל אחד מאיתנו זוכר קמפיין שהיה תלוי על אחד הבניינים ולעיתים גם עובר לידו יום אחר יום. זה בדיוק סוד הקסם של הצבת שילוט על גבי בניינים – דרך מושלמת ליצור חשיפה להמוני אנשים באמצעים פשוטים למדי.

הקיר שלנו בשכונת כוכב הצפון בתל אביב זהו מקום שלידו חולפים כל הזמן אנשים, הן בתוך הרכב הפרטי שלהם והן בתחבורה הציבורית. הוא נראה לעין מכביש בגין, מגבעת שאול, מקרית משה ולבאים משכונת פסגת זאב. הנקודה המרכזית הזו היא בחירה יעילה ומוצלחת לכל חברה שרוצה שהקמפיין שלה יגיע לכמה שיותר אנשים.

שילוט על גבי בניינים הוא דרך מושלמת להעביר מסר לכל אדם, מבלי להוציא הון תועפות. מדובר בשיטת פרסום נקודתית, שמוכיחה את עצמה שוב ושוב עבור החברות המובילות בארץ. בין לקוחותינו שכבר נהנו מתצוגת פרסום על גבי הקירות תמצאו חברות אופנה מובילות, משרדי פרסום, חברות קמעונאות מכל הסוגים והמינים ועוד.

איך זה עובד?

חברת סקר גרופ יכולה לסייע לכם בכל אחד מהשלבים עד להפקת הקמפיין ותלייתו על גבי הקיר. אנחנו מספקים שירותים לחברות הפרסום המובילות בישראל ומלווים אותם בהפקת דפוס דיגיטלי, יצירת שילוט מתקדם ודואגים להתקנה של המוצר הסופי על גבי הקיר הגדול.

היתרון שלנו מתבטא בניסיון הרב שיש לנו. אנחנו מובילים את עולם הפרסום בישראל כבר לא מעט שנים ואחראים על שילוט על גבי בניינים יוקרתיים ובולטים בשטח, ביניהם בניינים בנתיבי איילון ומסכי ענק דוגמת המסך שהוצב על קניון הזהב בראשון לציון וכן קירות בולטים במקומות נוספים.

כל לקוחותינו זוכים לליווי מקצועי הדוק, משלב הרעיון דרך ההדפסה ועד ההתקנה על גבי הקיר ואנחנו עושים את מירב המאמצים ליצור סטטיסטיקה של הצלחה וחשיפה מירבית.

אפשרויות הפרסום על גבי הקיר לא נגמרות כשהחושך יורד. אנחנו דואגים לחשיפה בכל שעות היממה ובכל מזג אוויר, עם תאורה מתאימה שתציג את המוצר או המסר שלכם הכי ברור והכי נגיש לכל מי שמגיע לאזור.

רוצה לקחת את הפרסום שלך צעד אחד קדימה? פנה אלינו ונהפוך אותך לבולט בשטח.

 

מיקום: תל אביב – נראה לנוסעים ברח' ש"י עגנון (שכ' כוכב הצפון) מכיוון הרידינג / איבן גבירול, לכיוון דרך נמיר / לוי אשכול.

 

 

חשיפה לעשרות אלפי אנשים ביממה!

– מיקום מרכזי ובולט להולכי רגל ולרכבים.

– קהל מטרה רחב היקף.

צפה בגלריה

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram