קיר פיבקו – נתיבי איילון

קיר פיבקו

גם אם הוא רק נשמע לכם מוכר, קיר פיבקו הוא נקודה שכולכם מכירים ויודעים עליה. למעלה מ-700 אלף אנשים עוברים ליד הקיר של הבניין המוזר שנראה כמו מגדלור או חללית, אך הוא בעצם בניין דירות שעיצב האדריכל אילן פיבקו. הבניין שממוקם בנתיבי איילון נראה למרחוק ולכן הוא המקום האידיאלי להצבת שילוט פרסומי שבולט בשטח.

דרך איילון רצופה בניינים גבוהים, חלקם נמצאים ממש על הכביש וחלקם רחוקים יותר. אם אתם רוצים להציב שילוט בנתיבי איילון יש מקום אחד שנבדל מכולם – קיר פיבקו הוא מקום שראה את הקמפיינים הפרסומיים של החברות הגדולות ביותר במשק, מחברות אופנה דרך חברות מזון, משקפי שמש ועוד ועוד.

חברת סקר גרופ מפרסמת על-גבי שלטי ענק בנתיבי איילון על גבי בניין פיבקו ולכן היא הכתובת שלכם לפרסום יעיל, קולע ונגיש למאות אלפי ישראלים בכל יום.

 

למה לפרסם על קיר פיבקו?

נדמה שמדובר בשאלה רטורית. הקיר שנראה משני כיווני הנסיעה על נתיבי איילון, הן מצד ימין לכיוון צפון, הצד הקרוב יותר למבנה והן מצד שמאל לכיוון דרום, הוא מקום מושלם להצבת שלטי פרסום גדולים. אנחנו הופכים את קירות הבניין לקירות פרסום חדים, מדוייקים ובולטים בשטח שיוצרים חשיפה מידית לכל קמפיין.

תשאלו את כל מי שאתם מכירים האם הם זוכרים קמפיין שנתלה על הקיר הזה והם יגידו לכם בקלות רבה כמה וכמה שמות של חברות מובילות שכבר נהנו מהחשיפה העצומה.

הפרסום על גבי קיר פיבקו נעשה באמצעות בניית קמפיינים בדפוס דיגיטלי, עם מסכים גדולים שנתלים על הקיר כולו ושילוט שפונה בדיוק אל הנהגים שבאים מכיוון צפון או דרום. כאשר החשיפה הטובה ביותר היא לכיוון צפון עם היציאה מתל אביב.

הקיר מואר גם בשעות הלילה ולכן יוצר זמן פרסום בלתי נגמר למעשה, במקום שבו תמיד, אבל תמיד, יש אנשים על הדרך.

לא רק הנהגים שחולפים ליד קיר פיבקו מדי יום נחשפים לקמפיינים המוצלחים שכבר הוקרנו והוצגו על גבי הקיר אלא גם האנשים שיוצאים מתל אביב בתוך אוטובוסים וברכבת. מדובר בחשיפה מונומנטלית שאין באף פינה אחרת במרכז.

רוצים לפרסם? כך תעשו זאת!

אם אתם רוצים להביא את העסק שלכם צעד אחד קדימה עם פרסום גדול, מושך לעין ובעל חשיפה עצומה, קיר פיבקו הוא ללא ספק בחירה מושלמת. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו נוכל לקדם מולכם את תהליך הפרסום.

אנחנו עובדים עם משרדי הפרסום הגדולים בישראל, עם חברות אופנה, חברות קמעונאות, מוסדות וארגונים ויוצרים לכל אחד ואחד מהם את הקמפיין המדוייק. אנחנו מספקים שירותי הדפסת שילוט דיגיטלי וכן התקנה של השילוט על גבי הקיר.

אנחנו דואגים לאורך כל הדרך לנראות הקמפיין שלכם, על ידי התקנת תאורת לד לילית שתאפשר צפייה בקיר גם בשעות הלילה ונמצאים שם כדי לפקח ולוודא שאתם רואים תוצאות בשטח.

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לסייע בכל שאלה והכוונה.

 

שלט קיר ענק על בניין פיבקו בנתיבי איילון – מיקום אסטרגטגי ביותר, הממוקם בנקודה בולטת במיוחד, אסתטית ונקייה משלטי קיר נוספים באזור.

חשיפה יומית גבוהה לקהל יעד רב באחד הצירים המרכזיים בישראל.

צפה בגלריה

קיר "פיבקו" באיילון צפון – בין מחלף ההלכה למחלף רוקח

חשיפה מצויינת לכ-700,000 אנשים (OTS – Opportunity To See) מידי יום.

צפה בגלריה

שלט קיר על בניין פיבקו המיוחד – לנוסעים צפונה בנתיבי איילון (ההלכה – רוקח)

חשיפה גבוהה למאות אלפי כלי רכב ביממה.

צפה בגלריה

קיר "פיבקו"  – פרסום על הבניין הזכיר ביותר באיילון

חשיפה מצויינת למאות אלפי אנשים ביממה.

צפה בגלריה

ספיריט אוף דה דאנס

צפה בגלריה

הבנק הבינלאומי

צפה בגלריה

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram