קיר לאונרדו טיילת אילת

קיר לאונרדו – טיילת אילת

טיילת אילת היא מקום עמוס אנשים בכל שעות היום. בבוקר מסתובבים בה מקומיים ומטיילים שמחפשים בין בתי הקפה הרבים מקום טוב לאכול בו ארוחת בוקר או לשתות קפה קר, בשעות הצהריים הטיילת מתמלאת אנשים שיוצאים לשופינג, לארוחות צהריים או לבילוי על החוף. בערב, הטיילת מתכסה קסם מיוחד כשהיא מתמלאת בצעירים שבאו לאילת לבלות, זוגות בחופשה ומשפחות עם ילדים שיוצאים לראות את השקיעה היפה ובלילה היא הופכת לאחד ממקומות הבילוי העמוסים בעיר.

זהו בדיוק המקום שבו הציבה חברת סקר גרופ את שלטי הקיר שלה, על קיר אחד בולט בשטח שיכול ליצור גם לכם חשיפה עצומה. קיר פרסום מלון לאונרדו אילת מוצב במקום שבו עוברים וחולפים לאורך כל שעות היום עשרות אלפי אנשים, נקודה מושלמת לפרסום שלטי קיר של מותגים, חברות קמעונאות ורשתות שיווק.

בואו לאילת – להיראות בגדול

על גבי קיר לאונרדו אפשר להציב שלטים גדולים הנראים למרחוק ויוצרים עבורכם חשיפה שעובדת כל הזמן, בכל שעות היום. עבור לא מעט מלקוחותינו, משרדי פרסום, חברות אופנה ומותגים, רשתות שיווק וחברות קמעונאות מדובר במנגנון קל לתפעול שעובד בשבילן, כך שהן יודעות שתמיד יש תוצאות בשטח.

כשמדובר בעיר כמו אילת שאליה מגיעים אנשים כדי לבלות וגם לקנות, הפרסום הופך יעיל במיוחד. זהו לוקיישן מדויק לפרסום מוצרים חדשים, מבצעים והטבות מיוחדות או להשיק קמפיין חדש וסוחף. באילת הכל גדול יותר, זוהר יותר ומפתה יותר ולכן הפרסום בדיוק במיקום הזה שבו הכל קורה, עובד בשבילכם.

פרסום בשיטה יעילה ומהירה – עם תוצאות בשטח

קיר לאונרדו בטיילת אילת הוא דוגמה מצויינת ליתרונות הגדולים של פרסום על גבי קירות. שילוט דיגיטלי מודפס הוא אמצעי זול, זמין ונוח להביא את הקמפיין שלכם לחשיפה עצומה, רק בזכות ההצבה בנקודה קריטית על הדרך. זוהי שיטה יעילה, מהירה וחסכונית לתת לקמפיין שלכם ערך ולאפשר לו לעבוד בשבילכם, בלי השקעה מהותית מצדכם.

אנחנו ב"סקר גרופ" נמצאים בשטח ודואגים ללוות את לקוחותינו לאורך כל תהליך פרסום הקמפיין. ניסיון של שנים מציב אותנו במקום שבו אנחנו יכולים לסייע בכל צעד וצעד עד לרגע הזה בזמן שבו התוצאות מתחילות להגיע. אנחנו מסייעים ללקוחותינו בתהליך הרעיון והמיתוג, מבצעים הדפסות דיגיטליות ויוצרים שילוט דיגיטלי איכותי ומציבים את השילוט הזה על גבי הקיר, בטיילת אילת ובמקומות בולטים ואסטרטגיים אחרים בארץ.

במשך כל זמן הצבת הפרסום על גבי הקיר אנחנו מפקחים ודואגים לייצוג הולם, מדויק ואיכותי של הקמפיין שלכם.

רוצים להנות מחשיפה לעשרות אלפי אנשים? קיר ליאונרדו הוא המקום הנכון לקמפיין שלכם

קיר פרסום מלון לאונרדו אילת הוא ללא ספק אחד המקומות הטובים ביותר לפרסום קמפיינים גדולים וקטנים. הוא ניצב לאורך הטיילת הכי מפורסמת ואהובה במדינה, חשוף לעיניהם של צרכנים מכל הארץ שמגיעים לאילת כדי להנות מכמה ימים של ניתוק מהשגרה, שכוללים בדרך כלל גם קניות ובילויים.

אם גם אתם רוצים להנות מחשיפה משתלמת, צרו איתנו קשר עוד היום.

קיר פרסום מלון לאונרדו אילת – (היחיד בטיילת אילת!),  בה עוברים ושבים עשרות אלפי מבקרים מידי יום, תיירים, תושבי העיר, חשיפה מצויינת

לתיירות פנים וחוץ לפרסום מותגים ורשתות שיווק.

צפה בגלריה

שלט קיר אילת – הממוקם בין קניון מול הים, לטיילת מלכת שבא – חשיפה גבוהה לכ-20,000 הולכי רגל ביממה.

צפה בגלריה

שלט פרסום ענק בטיילת אילת  – במיקום אסטרטגי, ממוקם בנקודה בולטת במיוחד ומאופיין באסטטיקה נקיה משלטי קיר נוספים באזור.

חשיפה גבוהה לקהל יעד רב.

צפה בגלריה

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram