מסכי לד: על טכנולוגיית הלד שכבשה את העולם

18 ביולי 2015

שלטי פרסום, מסכי תצוגה באיצטדיוני כדורגל, מסכים בהופעות, מסכי LED בבית ועוד ועוד. טכנולוגיית ה-LED השתלטה על המדיה והפכה את המציאות שלנו להרבה יותר חשופה – עם אפשרות להציג ולקלוט מסרים פרסומיים, לראות טלוויזיה באיכות אחרת ולהנות משפע של אפשרויות בטכנולוגיה אחת מורכבת וגאונית. לא מעט שואלים אותנו מה זה בעצם טכנולוגיית לד ואיך יוצרים אותה. אז הנה כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול על טכנולוגיית LED.

ממה מורכב מסך LED טיפוסי?

כדי להסביר מהי טכנולוגיית הלד ניקח כמובן כדוגמה ייצור מסכי LED. מסכים אלו מורכבים בעצם מפאנלים שביניהם דחוסים תאים שהם בעצם פיקסלים. הפיקסלים שולטים על האור שמקרינים באמצעות נורות לד הנמצאות בתוך המסך.

מעל לפאנל ה-LED  שכולל את החלקיקים השובבים האלו מותקן עוד פאנל, פאנל LCD שמורכב מגבישים נוזליים שחוסמים את האור. בהתאם לרמת הזרם החשמלי, כך חוזק האור משתנה ובצורה כזו יוצרים תמונה איכותית ומדויקת יותר- השליטה הזו על האיכות נוצרת באמצעות עוד חלק חשוב במסך – מעבד תמונה, שהוא השולט על הפיקסלים, הקונטרסט והבהירות של התמונה והופך את חווית הצפייה לחוויה איכותית.

טכנולוגיית מסכי- Times Square NY - led

 

מהם היתרונות של טכנולוגיית הלד?

טכנולוגיית הלד עצמה אמנם לא מבטיחה איכות צפייה יוצאת דופן, אלא היא חלק ממכלול של דברים שהופכים את מסכי הלד לאיכותיים וחדים כל כך. הטכנולוגיה הזו שכבשה גם את עולם התאורה, מציעה יתרונות כמו צריכת חשמל חכמה וחסכון כספי על אנרגיה בבית, במשרד ובכל מקום.

כשמדברים על היתרונות של מסכי לד מגלים עולם ומלואו. איכות יוצאת דופן גם במסכים גדולים מאד, שיכולים להגיע גם לגודל של 250 מטרים ואפילו יותר, גמישות והתאמה מיוחדת לצרכי הלקוח – כך שאפשר לבנות ולהתקין מסכי לד גם על מבנים מקומרים או מעוגלים, חוויית צפייה מיוחדת עם רזולוציה גבוהה, תמונה חדה ואפשרויות תוכן רבות.

למי כדאי להכיר את טכנולוגיית הלד?

למרות שהיא משתלטת לא מעט על הדרך שבה אנחנו צופים בטלוויזיה בנוחות הבית או מאירים את הבית, טכנולוגיית הלד רלוונטית בעיקר עבור בעלי חברות וארגונים שמנהלים באופן קבוע מסעות פרסום וקמפיינים. מחברות פרסום דרך חברות קמעונאיות, מסכי הלד הגדולים שמאירים את הרחובות ומציגים תוכן מסחרי ושיווקי לכל מי שעובר עשו מהפך בעולם הפרסום.

באמצעות איכות ההקרנה הגבוהה, אפשרויות נרחבות לניהול תוכן ואפשרות לשנות בקלות את התכנים המוצגים על גביהם, הפכו מסכי הלד למוצר שעולם הפרסום לא יכול בלעדיו. גם בקניונים, אנחנו רואים מסכי לד שתפקידם לפרסם, לתת מידע ולעורר את הצרכן למודעות.

באצטדיוני כדורגל ובמתחמי הופעות גדולים, טכנולוגיית הלד מאפשרת לנו להציג את מה שקורה קרוב להתרחשות גם למי שנותר בחוץ, מחכה בחניון או פשוט נמצא בנקודה מרוחקת מדי.

רוצים לדעת עוד? אנחנו כאן!

חברת סקר גרופ מתמחה בשיווק של מסכי לד עם מגוון רחב של דגמים, גדלים ואפשרויות. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מהטכנולוגיה המתקדמת ולפתוח לעצמכם דרך חדשה של פרסום, תוכן וחשיפה בסטנדרטים הגבוהים בעולם.

 

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram