מסכי לד

מסכי לד ושלטים אלקטרוניים כפתרונות פרסום לעסקים

חברת סקר גרופ פעילה בתחום מסכי הלד החל משנת 2009, בהתחלה בתחום שילוט דיגיטלי לרשתות חנויות ובהמשך התרחבה למסכי ענק בקניונים, קירות וידאו למגרשי כדורגל וכדורסל ובאולמות מסוגים שונים.

במסגרת פעילות זו, החברה מתמחה בייבוא, התקנה, שיווק ומכירת מסכים בטכנולוגיית LED מכל הגדלים וכל הסוגים, מסכי פנים בגדלים שונים (מסכי led בגודל 13 אינץ' לקיוסקים ועד מסכים בגודל של 160 מ"ר) הממוקמים בחלונות ראווה של חנויות, קירות קניונים ופנים חנויות ברחבי הארץ.

מסכי פנים נוספים הם המסכים הממוקמים בתוך מגרשי ספורט סגורים או היכלי ספורט או תרבות, בין המתקנים שסקר גרופ השתתפה בהקמתם ניתן למנות את היכל הספורט החדש בדרייב אין, היכל פיס ארנה בירושלים והיכל הספורט בנהריה. בכל אחד מהפרויקטים ניתן להבחין בשלט אלקטרוני מסוגנן לפי דרישת סגנון ועיצוב.

דגמי מסכי לד מהמפעל בסין

מסכי לד ענקיים לפרסום

בנוסף למסכי הפנים, קירות הוידאו ומסכי led לתנאי חוץ שהחברה עסקה בהבאתם והתקנתם הנם מהגדולים והמפורסמים בארץ, ביניהם קיר קניון הזהב בראשון לציון, קיר הוידאו הממוקם באצטדיון בלומפילד ועוד… גודל כל מסך לד שכזה יכול לנוע בין עשרות בודדות של מ"ר ועד 250 מ"ר. איכות מסכי הלד ומסכי הרשת הנה מהטובות בעולם והנראות של המסכים מצוינת בכל מזג אוויר ומכל זווית.

התחום המעניין החדש בפעילות החברה הוא מסכי רשת, המיועדים לחלונות ראווה ולעיטוף קירות חיצוניים המתאימים לבניינים בכל סדרי גודל, כולל מבנים גדולים במיוחד. מסכי הרשת הינם דקים במיוחד ואינם מוסיפים עובי לחלונות הראווה או לקירות והופכים כל קיר או חלון למסך דינמי ואטרקטיבי. מסכי הרשת, בגלל היותם שקופים, אינם אטומים כלל ומאפשרים מעבר של אור ואוויר, כך שהם מתאימים גם לקירות שבהם קיימים חלונות.

מסכי תלת ממד

מסכים מיוחדים נוספים הקיימים בשוק הנם מסכי תלת-מימד המתאימים לפנים חנויות או למרכזי קניות גדולים וקניונים, מסכים אלה מייצרים דמויות ואלמנטים בתלת מימד, המדמים עומק ותחושת "נגיעה" במוצר המשווק.

בקרוב, אנו נייבא אמצעי טכנולוגי נוסף לפרסום, בשיטת ההולוגרמה, אשר יאפשר לפרסם כל מוצר בכל מקום שיוחלט שהינו מתאים להקרנת המוצר בו, שיטת ההולוגרמה קיימת כבר שנים לא מעטות, אך רק לאחרונה התפתחה הטכנולוגיה והיא מאפשרת הקרנה זו, ברמת הקרנה איכותית ביותר ובכל מקום.

איכויות המסכים הנם הגבוהות ביותר הקיימות בשוק ואיכות הצפייה בהם, מכל זווית, הנה אופטימלית, גם במסכי הרשת, גם במסכי התלת-מימד וכמובן במסכי led ה-Indoor וה-Outdoor.

למידע נוסף והזמנות לחץ כאן

 שלטים אלקטרוניים לעסקים

אנחנו מוצפים במסרים שיווקיים מכל פינה בה אנחנו מבקרים. בין אם בארץ או בחו"ל, אנחנו לומדים להכיר את החברות הקטנות והגדולות דרך השלטים המוארים והנוצצים שמעטרים כל פינה. שלטים אלקטרוניים ומסכי פרסום הם חלק בלתי נפרד כיום מעיצוב חנויות ובתי עסק והם מאפשרים לעדכן את הלקוחות שלכם כל הזמן במה שקורה בתוך החנות ובכך, לשמור על קשר רציף.

השיווק הנגיש והישיר ביותר

בין הפייסבוק לעיתון המקומי, בין הרדיו לטלוויזיה, בין האינסטגרם לניוזלטר, לפעמים אנחנו פשוט שוכחים שכל מה שצריך הוא להציג את עצמנו לקהל המקומי, זה שעובר ליד בית העסק מדי יום. שלטים דיגיטליים לעסקים מאפשרים לנו לעשות זאת באופן קבוע, תוך שאנחנו יכולים לעדכן, לרענן ולחדש כל הזמן.

חברת סקר גרופ היא החברה המובילה כיום בכל הקשור לשילוט דיגיטלי ומסכי פרסום. שאלנו את המומחים שלנו למה כדאי לבחור שלטים לעסקים עם מסכים אלקטרוניים ואיך בוחרים את השלט המתאים ביותר לעסק שלכם.

למה דווקא שלטים אלקטרוניים?

בעידן שבו אנחנו קוראים ורואים מסרים שיווקיים בכל פינה, אנחנו צריכים לבלוט בשטח ולהגיש ללקוחות הפוטציאליים שלנו את המסר בצורה הכי נגישה, קליטה ומושכת לעין. שלטים דיגיטליים לעסקים יוצרים תנועה, צבע, עניין וגיוון בתוך שלל השלטים הסטטיים מסביב. הם הופכים את העסק שלכם לבולט יותר, לחדשני יותר, לצבעוני ולמסקרן יותר.

אחד היתרונות הנוספים של מסכי פרסום לעסקים הוא פרקטי לגמרי. מסכים אלו מאפשרים לנו להחליף כל הזמן את המסר השיווקי. זהו יתרון גדול על פני שילוט מודפס שמחייב אותנו בכל פעם שאנחנו רוצים לעדכן משהו בעסק, להחליף את השילוט ולהדפיס מחדש.

שלטים אלקטרוניים לעסקים מתעדכנים בקלות. אנחנו יכולים להקרין עליהם כל דבר שנרצה – ממסרים שיווקיים גרפיים דרך סרטונים ועד למצגות ולקמפיינים מצולמים. אנחנו יכולים לשנות, להחליף ולעדכן עם הזמן. לכן, מדובר גם בהשקעה כלכלית כדאית שלמעשה חוסכת לנו כסף.

להגיע לקהל רחב במינימום זמן ומאמץ

שלטים דיגיטליים לעסקים הם הפתרון הטוב ביותר למי שרוצה ליצור חשיפה טובה לעסק, בסביבת בית העסק. בכל יום עוברים ליד העסק שלכם לקוחות פוטנציאליים שיכולים להפוך ללקוחות קבועים. שלטים אלקטרוניים שמספרים את הסיפור של העסק יכולים בקלות ליצור חשיפה טובה  ולמשוך לקוחות לעסק שלכם.

איך בוחרים שילוט דיגיטלי שיעבוד בשבילכם?

חברת סקר גרופ מביאה לישראל את המבחר הגדול ביותר של שלטים דיגיטליים לעסקים. השילוט שאנחנו מציעים מגיע בגדלים שונים ובצורות שונות. אתם יכולים להפוך את המסכים שלנו לחלק מהעיצוב של החנות או בית העסק.

מגוון שלטי לדים, ומידע מקצועי בתחום השלטים האלקטרוניים

מסכים לאצטדיונים | מהמפעל בסין | תהליך הייצור | בקרת איכות | אולמות וחנויות תצוגה
חידושים בענף | מסכים מרחבי העולם

התמונות באתר צולמו ע"י, סקר גרופ, עומר בנוביץ'

 
 

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram