חידושים בענף

חידושים מעולם השילוט הדיגיטלי

מסכי לד שקופים, מסכי רשת, מסכים עגולים, תצוגת תלת-מימד, מסכי לד ניידים, מסכים גמישים ועוד

ענף המסכים מציע לנו בכל פעם מחדש חידושים והמצאות. המחקר סביב עולם המדיה והפרסום, הפיתוחים המתקדמים מבחינה טכנולוגית והצורך של חברות הפרסום והמדיה לפתרונות חדשים ויעילים יותר מביא בכל פעם מחדש לחידושים בענף. כחברה מובילה בתחום המדיה והפרסום סקר גרופ מכתיבה את הקצב ומביאה לארץ את מירב החידושים בתחום מסכי הלד. רוצים להכיר יותר מקרוב את כל מה שמחכה לכם השנה? הנה כמה חידושים בענף שכדאי לכם להכיר.

מסכי תלת מימד מתקדמים:

אנחנו כבר לא רוצים להקרין קמפיינים שטוחים, עם דמויות שנעות על המסך ונראות מרוחקות מאיתנו. מעתה פרסום יעיל הוא פרסום תלת מימד שגורם לכל מי שצופה בו להרגיש חלק מהסיטואציה ולהתחבר למסרים השיווקים בקלות רבה יותר. מסכי תלת מימד מתקדמים מאפשרים להקרין אנימציה וסרטוני תלת מימד באיכות גבוהה מאד ולהציג בכך מדיה חדשה להמונים.

מסכים עגולים ומקומרים:

אנחנו רוצים להנות משפע של אפשרויות פרסום בכל מקום בעולם, בין אם מדובר על בניין בעל חזית מקומרת או אולם תצוגה שבו חושבים מחוץ לקופסה. מסכים עגולים מאפשרים לנו לתת למוצר זווית מעניינת וחדשה, לא עוד מסך מרובע שגרתי אלא מסכים בצורה קצת שונה שהופכת את התצוגה להרבה יותר מקורית.

פיתוח מסכים מקומרים מאפשר לנו להציג מסרים פרסומיים, סרטים, קליפים וכל דבר אחר שנרצה על גבי מבנים מקומרים ואפילו להקיף מבנים עגולים במסכי פרסום ביתר קלות. מסכי הלד האיכותיים האלו מהווים את הפסגה בפיתוח מוצרי פרסום מתקדמים, שיכולים להוות יתרון לכל חברה שרוצה להעביר מסר בגדול.

את המסכים ניתן ליצור בכל גודל ולפי דרישת הלקוח, כך שהמסר השיווקי במיוחד של כל חברה וחברה איתה אנחנו עובדים יעבור בצורה החלקה והברורה ביותר. פתרון מושלם לרשתות שיווק, אולמות תצוגה, מרכזים מסחריים וקניונים.

מסכי רשת קלים ונוחים לשימוש

חוויית המשתמש היא גורם חשוב כשמפתחים עוד חידוש בעולם מסכי הלד ובכלל. מסכי רשת מאפשרים חיבור לנייד ועדכון מהיר של המסרים השיווקים שרוצים להקרין. חיבורי הרשת מבוצעים באמצעות תקשורת בלוטות' או תקשורת סלולרית ומאפשרים לכל מפרסם להתאים את המסר לאותה נקודה בזמן.

הפיתוחים הטכנולוגים בתחום זה מביאים בכל שנה לעוד אפשרויות למפרסמים וחווית המשתמש במסכי הלד הופכת להרבה יותר יעילה, מהירה ונוחה.

מסכים גמישים:

בקניונים, באולמות תצוגה, במרכזי מסחר ובכל מקום אחר מסכים גמישים הם המילה האחרונה. הם מאפשרים להעביר מסר קצר, קולע ומהיר לכל מי שעובר במקום על גבי תצוגה גמישה, שמותאמת למקום שעליו היא מותקנת. מסכים גמישים ניתנים לתלייה על גופים עגולים, מקומרים, גבוהים, נמוכים, גדולים וקטנים. הם מאפשרים עיצוב של המסך למעשה והתאמה לצורך של הלקוח. הם בעיקר מוסיפים עניין לתצוגה שגרתית.

מסכי לד שקופים:

כדי ליצור תצוגה מרהיבה בכל מקום, מקניונים ועד אצטדיונים, מבניינים גבוהים ועד לאולמות תצוגה, פיתחו יצרני המסכים המתקדמים בעולם מסכי לד שקופים וגמישים. אלו מאפשרים יצירת תצוגה מרהיבה של אורות, צבעים וגם מסרים שיווקיים באמצעות מסכים שקופים שיוצרים חוויית תלת ממד מתקדמת.

סקר גרופ מביאים לכם את מירב החידושים בענף מסכי הלד – באיכות שלא תמצאו במקום אחר

חברת סקר גרופ מביאה לישראל את מיטב החידושים בתחום מסכי הלד ומאפשרת ללקוחותיה, מחברות פרסום ועד לחברות מסחריות מובילות בענף האופנה, המזון והקמעונאות, להציג קמפיינים פרסומיים ומסרים שיווקיים על גבי מסכי LED מתקדמים באיכות הגבוהה ביותר הקיימת היום בענף.

 

מסכים עגולים – חזית הטכנולוגיה בתחום תצוגת ה-LED והשילוט הדיגטילי למרכזים מסחריים, חנויות ורשתות שיווק.

ניתן לייצור לפי דרישת הלקוח בכל קוטר מבוקש.

מסכים מקומרים מאפשרים תצוגת 360° ובכך מגדילים את שטח החשיפה בחלל המטרה. אידיאלי למרכזי קניות, בתי מלון ונמלי תעופה. ניתן גם להתאמה לחללים קטנים.

צפה בגלריה


מסך תצוגת לד חדשני מבוסס מערכת הפעלה אנדרואיד להצגת מסרים מתחלפים.

להצבה במרכזי קניות, חנויות תצוגה, אירועי השקת מוצר, תערוכות, מלונות, נמלי תעופה ועוד..

שליטה מתבצעת באמצעות מחשב נייד או אפליקציה סלולרית. המתקן מאפשר שליטה מרחוק ללא כל צורך בכבלים באמצעות טכנולוגיית Wi-Fi ייחודית הרשומה כפטנט.

יתרונות המוצר:

– קל משקל ודק במיוחד לשינוע ביעילות

– חיבור והפעלה Plug & Play ללא כל צורך בהגדרות מיוחדות או ידע מוקדם

–  בקרה ושליטה מרחוק – תקשורת אלחוטית להחלפת מסרים בקלות ובמהירות ומכל מקום

– ניתן להוסיף סאונד

– כוונון רמת בהירות וצבע

– כולל כניסות: USB, SD Card, HDMI ו-Wi-FI

(Input – Output)

צפה בגלריה


תאי הלימבו הינם תאי לד דקים במיוחד וקלי משקל אשר בחיבור יחד מאפשרים תצוגה עגולה ובזוויות שונות להגברת החשיפה, התאמה לתנאי שטח ויצירת קיר וידאו בכל גודל מבוקש.

יתרונות המוצר:

– אפשרות לגישה קדמית לתפעול נוח לכל לוח לד בנפרד בקיר הוידאו

– טכנולוגיה ייחודית לכיול רמת פיקסלים וצבע

– משקל: 6.5-8.5 ק"ג

– עשוי חומרים עמידים באש ומיוצר תחת תקנים מחמירים במיוחד למקרה של תקלה

צפה בגלריה


Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram