הפקות דפוס דיגיטלי – כל האפשרויות

18 ביולי 2015

מאז שהדפוס הדיגיטלי הפך לשיטה המובילה בענף הדפוס, גדלו האפשרויות השונות והסוגים הרבים של מוצרים ושירותים שמתבססים על הדפוס היעיל והמהיר הזה. הבסיס של דפוס דיגיטלי הוא ברור – יוצרים גרפיקה איכותית וטובה ומדפיסים אותה באמצעים ממוחשבים בכל גודל או על כל מוצר שרוצים, בהתאם לצרכים שלכם ולאפשרויות שמציע אותו בית דפוס איתו אתם עובדים.

שילוט ופרסום:

באמצעות הפקות דפוס דיגיטליות אפשר ליצור לא מעט מוצרים שישרתו אותנו בתוך ומחוץ לבית העסק למטרות פרסום. בין אם מדובר בכרזות של קמפיינים בגדלים שונים, לעיתים גם כרזות שנתלות על קיר שלם, כמו אלו שאנחנו רואים בנסיעה על איילון או בכרזות קטנות לתצוגה בחנות או בחלון הראווה, דפוס דיגיטלי מתחבר לעולם הפרסום.

אפשר ליצור באמצעותו כל שלט וכל סוג כרזה, להדפיס בקלות מסר שיווקי צבעוני, בולט וחד ולשלב תמונות ברזולוציה גבוהה מאד, גם כשמדובר בכרזה שנתלית על שטח ענק.

הפקות דפוס לפרסום חברות

מוצרי קידום מכירות:

לצד שילוט חוצות, שילוט פנים לעסקים וכרזות פרסום מכל הסוגים, הפקות דפוס מייצרות עבורנו מוצרי קידום מכירות מכל הסוגים והמינים. מתיקיות מסמכים ועד יומנים ומחברות, מהדפסה על עטים, מחזיקי מפתחות או עץ ריח לאוטו ועד למוצר פשוט וצנוע כמו מעטפות או ניירות מכתבים. כל המוצרים האלו יכולים להיות מוצרים שיווקיים בזכות הקסם שהביא איתו הדפוס הדיגיטלי.

לצד שני התחומים העיקריים האלו דפוס דיגיטלי משתלב כאמור בכל תחומי החיים ויוצר עבור כל מיני חברות מסוגים שונים מוצרים רבים.

איך מתבצע תהליך ההפקה?

תהליך הפקת הדפוס מתחיל ברעיון. יחד עם הלקוח מגבשים רעיון להדפסת שילוט או כרזה, באנר או כל מוצר אחר. משם ממשיכים לשלב הגרפיקה, שמביאה את הרעיון לכדי משהו שניתן לראות, להרגיש ולבדוק האם הוא מתאים וקולע למה שרוצים להעביר. אחרי שלב הגרפיקה כל מה שצריך לעשות הוא להעביר את הקובץ הגמור אל הדפוס ולהתחיל בהדפסה.

למרות שנשמע כאילו מדובר בתהליך מאד פשוט, בדרך כלל הוא מערב לא מעט שיחות, דילמות עיצוביות, התלבטויות, התחרטויות ובסוף מגיעים לתוצר מדויק שאפשר להדפיס ושיהיה מוסכם על כולם.

כשמדובר בשילוט או באנר התהליך לא נגמר שם. אצלנו בסקר גרופ אנחנו לא רק מבצעים דפוס דיגיטלי אלא גם דואגים לתלייה של השילוט או פרסום הכרזה על גבי קירות, בהתקנה מקצועית שיכולה לקחת לא מעט זמן, בהתאם לגודל של הפרויקט ולמורכבות שלו.

מה צריך לזכור לפני שמדפיסים?

אם עדיין לא הדפסתם באמצעות דפוס דיגיטלי מוצרים לבית העסק שלכם, צריך לזכור כמה דברים בסיסיים.

כמעט כל רעיון יצירתי יכול להיות מגולם לפריט דפוס איכותי, אבל חשוב להשקיע מחשבה במסר, ברעיון ובדרך שהוא משתקף דרך הגרפיקה. רק אחרי שתהיו שלמים עם הרעיון כדאי להדפיס אותו ולהפוך אותו למוצר.

לא כדאי לוותר על עבודה מול חברה מקצועית, עם ניסיון, שיכולה לייעץ ולכוון אתכם בכל שלב ושלב. כדאי לזכור שהתוצר הסופי, בעיקר אם מדובר בפריט פרסומי, אמור לייצג את החברה שלכם ולכן חשוב שהוא יהיה מושלם.

רוצים לדעת עוד?

חברת סקר גרופ היא הכתובת של חברות מובילות במשק, ארגונים ומוסדות לכל דבר שקשור לדפוס דיגיטלי איכותי. אנחנו מספקים שילוט פנימי וחיצוני, אותיות בולטות, שלטי לדים לחנויות, ניאון ומגוון גדול של מוצרים נוספים ללקוחותינו בכל מקום בארץ.

צור איתנו קשר ותוכל להנות גם אתה ממוצרי דפוס דיגיטלי איכותיים ללא תחרות.

 

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram