שלטים אלקטרונים שעובדים!

9 ביוני 2016

קמפיין פרסומי בטלוויזיה, ג'ינגל ברדיו או פרסום ממומן בפייסבוק – כל אלו מציעים לא מעט תועלות לחברות גדולות שמחפשות כיצד לרענן את המיתוג ולהזכיר לכולם שהן כאן. לעתים דווקא הפתרון הוויזואלי שמציעים שלטי חוצות גדולים הוא הרבה יותר אפקטיבי למיתוג העסק.

טכנולוגיית השילוט האלקטרוני שמציגה חברת סקר גרופ מספקת לבעלי עסקים גדולים ובינוניים את האפשרות לפרסם את העסק באופן מיידי, נוח וקל ולקבל חשיפה גדולה בלי מאמץ רב.

אילו סוגי שלטים נותנים מענה טוב?

אפשר למצוא אינספור אפשרויות של שילוט אלקטרוני לעסק. שלט אלקטרוני מאפשר לבעלי העסק להחליף, לשנות ולגוון את המסר הפרסומי לאורך זמן. בנוסף, שלטי חוצות המוצגים במקומות קריטיים במרכז הארץ, יוצרים חשיפה מידית לאלפי אנשים ובכך מגדילים את ההכרות עם המותג.

מסכי לד גדולים: החברה מציעה מסכי לד לאצטדיונים שעליהם ניתן להקרין מסרים פרסומיים וליצור חשיפה ויזואלית באיכות מעולה מול קהל גדול. אם אתם מפיקים אירוע ענק או משתתפים באירוע כזה, מסכי לדים גדולים יתנו לכם מענה וייצרו חשיפה טובה לקמפיין הפרסומי שלכם, מול אלפי אנשים.

שלטי לד לחנויות: לצד מסכי לד גדולים שמוצגים בנקודות אפקטיביות בארץ, החברה מציעה גם שלטים אלקטרוניים שמתאימים להצבה בחנות.

שלט אלקטרוני מספק מענה לבעלי עסקים שרוצים לעדכן באופן קבוע את קהל הלקוחות במבצעים, בקמפיינים חדשים ובמוצרים מיוחדים שהתווספו לחנות. באמצעות מסכי לד אפשר להחליף את המסר באופן קבוע וליצור עניין בזכות איכות צפייה גבוהה.

שלטי לד למיתוג חנויות

מסכי led חיצוניים: לצד שלטי לד שיכולים להיות ממוקמים בתוך החנות, אפשר למצוא מסכי led המותקנים כשלט לכל דבר מעל לחנות או באזור שלה. מסכים אלו יוצרים חשיפה ראשונית עבור כל מי שעובר בסביבת החנות ומכוונים אותו להיכנס ולראות יותר. מסכי הלד החיצוניים איכותיים ומתאימים להתקנה מחוץ למקום סגור.

מסכי רשת מהווים תחום חדש שעוסק בעיטוף של קירות חיצוניים או בהתקנה על חלונות ראווה. אלו מתאימים מאד לתלייה במקומות שבהם יש חלונות או קירות זכוכית, כיוון שהם שקופים ומאפשרים כניסה של אור ואוויר.

כיצד לבחור בשילוט המתאים לך?

בין שלל האפשרויות האלקטרוניות שמציעה חברת סקר גרופ כל בעל עסק יכול לזהות פתרונות שיעבדו עבורו.

כדי לבחור שלטי לד לחנויות או לעסקים צריך לבחון מהו גודל העסק והחלל שמהווה את סביבת העסק. כמו כן, חשוב לשאול מהו קהל היעד של העסק – האם הוא קהל מקומי או בפרישה נרחבת מכך. בנוסף, כדאי לשאול איזה שלט יאפשר לנו להעביר את המסר השיווקי שלנו בצורה הטובה ביותר לקהל היעד.

כדי לקבל את התשובות לשאלות האלו ולהתאים את הפתרון לעסק, כדאי לעבוד עם חברה מקצועית ומובילה, שיכולה להציע מגוון רחב של שירותים ואפשרויות. חברת סקר גרופ מספקת שלטים אלקטרונים שעובדים עבור כולם – מעסקים גדולים ועד לעסקים בינוניים וקטנים.

למידע נוסף צרו עמנו קשר

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram