פתרונות מיתוג לעסק שלנו

6 במרץ 2016

בלי שהרגשנו העסק שלנו הפך לבית השני שלנו ואת מיטב הזמן שלנו אנו משקיעים בו. המון פעמים עסק הינו חלום של המון שנים שהצליח להתגשם, וכעת, כאשר אנו נוגעים בחלום אנו רוצים להפיק ממנו את המיטב. כאשר מדובר בעסק ברור כי יש לנו מטרה והיא להפוך אותו לרווחי ולכזה אשר ישרת קהל של לקוחות מרוצים. על מנת לקדם את העסק שלנו אנו צריכים להשקיע במיתוג ובפרסום. ישנן דרכים יעילות לעשות זאת כמו שלטי אותיות תלת מימד, מסכי לד, שלטי חוצות ועוד. בכתבה הזו נדבר קצת על שלטי חוצות ומסכי לד.

מיתוג העסק באמצעים שונים

שלטי חוצות בחסות מסכי הלד

ידוע לנו כי בעידן בו אנו חיים כאשר הכל קורה בקצב מהיר, על מנת להצליח עלינו להדביק את הקצב עם אלו שכבר הצליחו. עם הקמת העסק ברור לנו שנצטרך להשקיע תקציב מסוים בפרסום המוצר והשירותים שלנו אך השאלה הנשאלת היא איך נפרסם והיכן נפרסם. כאשר מדובר בעסקים מקומיים בערים נדמה שקהל היעד העיקרי הוא תושבי העיר ועל כן נרצה להגיע אליהם. באמצעות מסכי לד אנחנו יוצרים פרסומת אפקטיבית, מושכת, אטרקטיבית ובלתי ניתנת להתעלמות וכך אנו בדרך לזכות בלבם של הלקוחות החדשים שלנו.

 

פרסומת יעילה – מסכי הלד

השימוש הנרחב במסכי הלד אינו ניכר רק בשלטי חוצות בדרכים, אלא בעלי עסקים רבים עושים בו שימוש נרחב גם בשטחי העסק. אם פעם היינו מסתפקים בשלטים זניחים עליהם היינו מפרסמים מבצעים שונים, הרי שהיום אנחנו מתקדמים עם האמצעים שלרשותנו ויודעים שעל מנת להישאר במשחק עלינו לדעת לשחק אותו.

 

מסכי לד מעניקים מימד חזותי מרשים וצבעוני אשר הינו בעל אפקט כזה שמושך את תשומת הלב של העוברים והשבים. את מסכי הלד נוכל למקם מחוץ לעסק שלנו בסמוך לדלת הכניסה וכך ליצור תחושה מזמינה, ואפילו בתוך העסק עצמו וכך בעת שהלקוחות ממתינים לנו, הם יוכלו להתרשם ממה שיש לנו להציע להם.

 

הבסיס להכל – מתקני התצוגה

נדמה כי לא משנה מה אופי העסק שלנו ומה השירות שאנו מציעים, מתקני תצוגה הינם בגדר קונצנזוס. הלקוחות הקיימים שלנו והלקוחות הפוטנציאליים אשר מבקרים בעסק שלנו רוצים להרגיש שכספם וזמנם לא הולכים לשווא ועל כן הם עושים סקר שוק בטרם הם יבחרו בנו או בכל עסק אחר. השירות והמוצר שאנו מציעים טובים ואנו בטוחים בהם, אך עלינו לייצר סביבה שתשווק ותשקף אותנו כעסק רציני שהבחירה בו תהיה מוצדקת.

 

כאשר מדובר במתקני התצוגה, הרי שמדובר באקססורי אשר משנה את פניו בהתאם לאופי העסק שלכם. על מתקני תצוגה אפשר להניח סחורה, עלוני מידע ואפילו להשמיש אותם כשטחי פרסום. בעת שנשתמש במתקני התצוגה כשטח פרסומי, הרי שאנו כבר מדברים על מיתוג ודרך אותם מתקנים נוכל לפרסם את השירותים השונים שלנו, מבצעים משתנים ואיפלו המלצות של לקוחות מרוצים. מתקני התצוגה משרתים אותנו ברחבי העסק שלנו על הצד הטוב ביותר ואם ישנה האפשרות להשתמש בהם – הרי שנעשה זאת.

 

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram