מסכי לד שקופים – מסך לד שקוף שיגרום לעסק שלך לבלוט!

7 בספטמבר 2016

הם מתוחכמים, מציגים חדשנות ויזואלית ומספקים את המראה הטובה ביותר של העסק שלכם. מסכי לד שקופים הם המוצר המתקדם ביותר בתחום שלטי הלד והם מתאימים לכל עסק, קטן או גדול, שרוצה להציג את כל מה שצריך ללקוחות ולמתעניינים.

מה אפשר להציג על שלטי לד?

שלטי הלד הפכו בשנים האחרונות לבשורה אמיתית עבור כל מפרסם. הם מאפשרים להציג כל מסר שתרצו על גבי מסך קל לקריאה, שמגיע במגוון רחב של דגמים. אפשר למצוא היום מסכי לד מעוגלים ומקומרים, שקופים ואטומים, גדולים וקטנים. כל בעל עסק יכול להתאים את השילוט בחנות או במשרד לצרכיו שלו ולשלב מספר שלטי לד בגדלים שונים, לפי הצורך.
על שלטי לד אפשר להציג הכל. מפרסומות מצולמות דרך מסרים גרפיים וויזואליים, משם החברה והלוגו שלה ועד המוטו הפרסומי. אפשר להציג תמונות מהקטלוג, צילומי מוצר או כל דבר אחר שתרצו.

צרו איתנו קשר עוד היום ונתאים עבורכם את הפתרון המתאים ביותר עבור העסק שלכם – לפרטים חייגו 03-525-0999
או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם!

למי כדאי להשקיע במסכי לד שקופים?

היתרון הגדול ביותר של מסכי לד לחנויות ולבתי עסק הוא האפשרות להציג על מסך שקוף את כל מה שיש לכם להציג באותו רגע ללקוחות שלכם. חנות בגדים למשל יכולה להרוויח לא מעט פרסום מהצבת מסך לד בחלון הראווה. אפשר למצוא מסך לחלון ראווה במגוון גדלים ולהחליף בכל פעם את התצוגה על המסך, כך שבכל יום, שבוע או חודש אפשר להציג פריטים אחרים מתוך הקולקציה, תמונות מקטלוג המוצרים ועוד.

 

גם בחנויות צעצועים, נעליים, קוסמטיקה, אלקטרוניקה, ספרים וכל סוג אחר של חנות אפשר להציג באמצעות מסכי לד

שקופים את מה שיש להציע ללקוחות העוברים ושבים ולעשות זאת בצורה האלגנטית והאסתטית ביותר כיום.
גם באולמות תצוגה גדולים כדאי להשקיע במסכי לד איכותיים שמאפשרים להציג חלקים מהקולקציה, מבצעים מיוחדים וכל דבר אחר שרוצים להראות לאנשים שמסיירים באולם התצוגה. אולמות תצוגה גדולים ומרווחים הם המקום המושלם להתקנת מסכי לד גדולים, שאפשר לראות אותם מכל פינה באולם ולקבל את המסר השיווקי בצורה הברורה ביותר.

תצוגה מרהיבה של אורות, צבעים ומסרים שיווקיים

מסך שקוף נחשב לאחד המובילים כיום בעולם השילוט והפרסום. הסיבה לכך מתחלקת לכמה גורמים. קודם כל חוויית התלת מימד שמעניק שלטים אלקטרונים כמו שלט לד היא מיוחדת במינה, מושכת לעין ואסתטית מאד. בנוסף, האפשרות להיות גמישים ולהחליף בכל פעם מחדש את המסרים יוצרת חסכון וגמישות בבית העסק.
בנוסף, מדובר בתצוגה שקשה להתחרות בה בעולם הפרסום. איכות, תנועה, צבעים בולטים, מסרים שיווקיים שנראים מרחוק והתאמה מיוחדת לכל צורך ולכל לקוח.


בין אם מדובר בחנות בגדים, באולם תצוגה של ריהוט לבית, באולם למכירת מכוניות חדשות או באצטדיון גדול, שלטי לד הם המילה האחרונה בעולם הפרסום בזכות איכות, גמישות, תנועה ויצירתיות. לצד אלו, נוסיף את התפעול הטכנולוגי הפשוט והנוח ונקבל מוצר שכל בית עסק צריך כדי לפרסם את עצמו.

Facebook

Twitter

Google Plus

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018
  • Pinned: 15 Mar 2018

Instagram

Follow Me on Instagram